Komplet zwycięstw zanotowali nasi piłkarze w rozgrywkach II grupy trzeciej ligi.

Gwardia Koszalin pokonała na wyjeździe Chemika Bydgoszcz 2:1 po bramkach Norberta Dondery i Pawła Bednarskiego. Na wyjeździe wygrał tez Bałtyk Koszalin, który pokonał Bałtyk Gdynia również 2:1.

Zwycięstwo na swoim koncie zanotowali także piłkarze Kotwicy Kołobrzeg. Oni jako jedyni z naszej trójki występowali na własnym boisku i pokonali KP Starogard Gdański 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów dla kołobrzeżan zdobył Dawid Wolny w 65 minucie.

W tabeli II grupy III ligi Kotwica jest na ósmym miejscu i ma 21 punktów, Gwardia Koszalin zajmuje 10 miejsce z trzynastoma punktami, Bałtyk Koszalin jest na trzynastym miejscu i ma 12 punktów.

Gorzej powiodło się za to naszym pierwszoligowcom. Bytovia Bytów tylko zremisowała z Odrą Opole 1:1. Czarne Wilki uratowały jeden punkt po bramce Maksymiliana Hebla w szóstej minucie doliczonego czasu gry.

Na wyjeździe przegrała natomiast Chojniczanka, która w Bielsku-Białej przegrała z Podbeskidziem 1:2. W tabeli 1. Ligi Bytovia jest na piątym miejscu, zaś Chojniczanka na szóstym, oba zespoły zgromadziły 22 punkty.
Szczypiornistki Energi AZS-u Koszalin swój mecz siódmej kolejki ekstraklasy rozegrają dopiero w listopadzie. W sobotę natomiast rywalizowali szczypiorniści Gwardii, niestety przegrali w Gdańsku z SMS-em 22:35.

Koszykarze AZS-u Koszalin w ten weekend nie grają, z kolei pierwszoligowcy swoje mecze rozegrają w niedzielę. Energa Kotwica Kołobrzeg podejmować będzie Astorię Bydgoszcz. Początek tego meczu w Hali Millenium o 17.00, zaś Czarni Słupsk wybierają się do Prudnika na mecz z miejscową Pogonią.