Jako pierwsi na parkiet wyszli koszykarze AZS-u Koszalin. Akademicy podejmowali w Hali Widowiskowo-Sportowej Polski Cukier Toruń, niestety przegrali 73:82 (19:22, 15:22, 17:15, 22:23).

Porażkami zakończyły się także mecze naszych zespołów w pierwszej lidze. Czarni Słupsk wyjechali po punkty do Poznania, gdzie zmierzyli się z miejscowym Basketem. Górą okazali się jednak gospodarze, którzy wygrali 76:71 (24:18, 22:18, 12:20, 18:15).

Na tarczy wracają również z wyjazdu koszykarze z Kołobrzegu. Pogoń Prudnik w meczu I ligi okazała się lepsza od Kotwiczan, zwyciężyła 82:79 (21:26, 24:21, 21:21, 16:11).

Swoje spotkania rozgrywali też piłkarze z naszego regionu.
W pierwszej lidze - w pojedynku derbowym - Chojniczanka Chojnice zremisowała z Bytovią Bytów 1:1 (1:0). Prowadzenie dla gospodarzy w 43. min. uzyskał Piotr Grzelczak.Wyrównał na siedem minut przed końcem spotkania Juliusz Letniowski.

Niestety, w drugiej grupie trzeciej ligi nasze drużyny zanotowały same porażki.

Na własnym boisku Bałtyk Koszalin, mimo prowadzenia do przerwy 2:0, przegrał z liderem - Radunią Stężyca 2:5. Bramki dla Bałtyku zdobyli w 38. min. Paweł Łysiak oraz w 43. Kamil Lichmański.

Na stadionie im. Stanisława Figasa Gwardia Koszalin podejmowała rezerwy Pogoni Szczecin. Gwardziści ulegli ostatniej drużynie w tabeli 1:3 (0:3). Honorową bramkę dla koszalinian zdobył w 83 min. z rzutu karnego Dominik Drzewiecki.

Nie udał się także wyjazd Kotwicy Kołobrzeg. Kołobrzeżanie przegrali z Mieszkiem Gniezno aż 2:5 (1:4). Bramki dla kołobrzeżan zdobywali: Dawid Wolny -w 31. i Michał Przybyła - w 59. min.