fot. Jacek Woźniak/FB
Stworzenie Młodzieżowego Domu Kultury w pomieszczeniach dawnego Adabaru oraz miejsc, gdzie młodzi ludzie mogliby rozwijać pasje muzyczne - to propozycje niezależnego kandydata na prezydenta Kołobrzegu.

Jacek Woźniak podkreślił, że w mieście brakuje miejsc, gdzie młodzież mogłaby się spotykać i spędzić czas w sposób konstruktywny. Zaproponował stworzenie specjalnych miejsc do prób muzycznych: - W Kołobrzegu jest spora grupa młodych ludzi, którzy grają rocka. Jestem przekonany, że warto im stworzyć przestrzeń, w której będą mogli realizować swoją pasję.

Kandydat na prezydenta Kołobrzegu zaproponował także organizację w Kołobrzegu festiwalu muzyki klubowej, nastawionego na promocje lokalnych DJ-ów.

Obok Jacka Woźniaka, który startuje z własnego komitetu wyborczego, udział w wyborach na prezydenta Kołobrzegu wezmą: Maciej Bejnarowicz - kandydat PiS, Anna Mieczkowska - kandydatka stowarzyszenia Kołobrzescy Razem, skupiającego m.in. PO, SLD i PSL, Ireneusz Zarzycki - kandydat Kukiz`15 oraz Zbigniew Błaszczuk, który startować będzie pod szyldem własnego komitetu wyborczego.

kk/ar

Posłuchaj

Jacek Woźniak, kandydat na prezydenta Kołobrzegu