fot. Przemysław Grabiński
Zorganizowane przez słupskie Prawo i Sprawiedliwość spotkanie z wicepremier rozpocznie się o godzinie 16:30 w auli Akademii Pomorskiej przy ul. Bohaterów Westerplatte.

- Pani premier jest osobą znaną i lubianą. Myślę, że jej wizyta w Słupsku przyniesie wiele korzyści zarówno dla mieszkańców, jak i dla naszego komitetu wyborczego. Wsparcie przedstawicieli rządu jest bardzo wartościowe, ponieważ walczymy o każdy głos w zbliżających się wyborach samorządowych. Program wizyty jest pewną niespodzianką. Zapraszam na spotkanie, by przekonać się jaka to niespodzianka - mówi Tadeusz Bobrowski, przewodniczący słupskiego Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

Kandydatem na prezydenta Słupska z ramienia Prawa i Sprawiedliwości jest Anna Mrowińska. Szydło ma wesprzeć jej kampanię. -  Dawno nie było u nas tak wysokiego rangą urzędnika. Cieszę się przede wszystkim z tego, że pani premier będzie mogła się spotkać z naszymi mieszkańcami. Ale będzie to również forma zachęty do głosowania na kandydatów PiS i Zjednoczonej Prawicy.

Była premier przyjedzie do Słupska bezpośrednio z lotniska w Gdańsku. Spotkanie z nią ma trwać 2 godziny. Jeszcze tego samego wieczora Szydło wraca do Warszawy.

Według nieoficjalnych informacji, na spotkaniu mogą paść deklaracje o dalszych losach drogi szybkiego ruchu S6, na odcinku przebiegającym przez Słupsk, od Sianowa do Lęborka.

rsz/ar

fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl

Posłuchaj

Tadeusz Bobrowski, przewodniczący słupskiego Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości
Anna Mrowińska, radna miejska, kandydatka PiS na urząd prezydenta Słupska