WYBORY BURMISTRZA MIASTA - KANDYDACI

Tomasz Budziński Tomasz Budzyński
41 lat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Michał Chojnacki Michał Chojnacki
39 lat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Krzysztof Czerwiński Krzysztof Czerwiński
48 lat
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Wojciech Kowalczyk Wojciech Kowalczyk
43 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

Zbigniew Ptak Zbigniew Ptak
63 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

Leszek Talko Leszek Talko
60 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

Andrzej Tylka Andrzej Tylka
42 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Głogowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kalinowa, Kłosy, Lipowa, Michała Wywiórskiego, Wacława Szymanowskiego, Witolda Reinera, Stolarska, Wrzosowa, Stefana Żeromskiego.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 819

LISTA NR 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Witwicki Jan
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Czerwiński Krzysztof
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Lebiedź Krzysztof
LISTA NR 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Tylka Andrzej
LISTA NR 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Ptak Zbigniew

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: ulice: Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Boczna, Droga Wiśniowa, Henryka Rodakowskiego, Henryka Siemiradzkiego, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Tadeusza Makowskiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Leona Wyczółkowskiego, Miodowa, Piotra Michałowskiego, Połczyńska, Rzemieślnicza, Stanisława Witkiewicza.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 891

LISTA NR 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Orzepowska Joanna
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Biesaga Marian
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Zawadzki Józef
LISTA NR 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
  1. Oziero Sławomir
LISTA NR 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Ryndzionek Dorota
LISTA NR 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Pedrycz Andrzej

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: ulice: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Płk Jana Kilińskiego, Ratuszowa, Toruńska.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 1038

LISTA NR 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Fąfara Dorota
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Głowacki Norbert
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Sawicki Bogusław
LISTA NR 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Radziusz Krzysztof
LISTA NR 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
  1. Szpilski Edward
LISTA NR 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Plich Krystyna

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: ulice: 11 Pułku Piechoty, Kupiecka, Plac Leopolda Kuczerawego, Słowiańska, Sybiraków, Wodna, Jagiellońska, Plac Konstytucji, Plac Marii Konopnickiej.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 913

LISTA NR 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Głogowski Jarosław
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Alenowicz Edyta
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Olczyk Bartosz
LISTA NR 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
  1. Talko Leszek
LISTA NR 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Warniło Zbigniew
LISTA NR 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Skrzypczak Michał

OKRĘG NR 5

Granica okręgu: ulice: Jana Matejki, Kosynierów, Królewiecka, Obrońców Westerplatte, Plac Bałtycki, Zamkowa, 4 Marca, Bednarska, Działkowca, Gen. Tadeusza Kościuszki, Grunwaldzka.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 985

LISTA NR 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Giza Tadeusz
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Kowalczyk Robert
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Hirsz Franciszek
LISTA NR 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
  1. Wacyk Małgorzata
LISTA NR 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Małecki Mirosław
LISTA NR 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
  1. Kobylarz Jarosław
LISTA NR 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Storoniak Eugeniusz

OKRĘG NR 6

Granica okręgu: ulice: Basztowa, Cmentarna, Gajowa, Gdyńska, Gen. Władysława Sikorskiego, Krótka, Park Fryderyka Chopina, Plac Gdański, Plac Jana Pawła II, Kujawska.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 936

LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Bolewicz Urszula
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Kamiński Artur
LISTA NR 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
  1. Andruszkiewicz Monika
LISTA NR 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Skawińska Luiza
LISTA NR 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Sycz Danuta

OKRĘG NR 7

Granica okręgu: ulice: Bieszczadzka, Górska, Jeleniogórska, Karkonoska, Karpacka, Kaszubska, Leśna, Lubuska, Łowicka, Marynarska, Mazurska, Morska, Podhalańska, Podmiejska, Przemysłowa, Orlicka, Pomorska, Seminaryjna, Starogrodzka, Sudecka, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warmińska, Wielkopolska, Zakopiańska.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 952

LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Bawarski Łukasz
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Malec Monika
LISTA NR 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
  1. Witkowska Brygida
LISTA NR 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Rudź Bartosz
LISTA NR 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Dyl Krzysztof

OKRĘG NR 8

Granica okręgu: ulice: Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Jana Sobieskiego, Jasna, Józefa Piłsudskiego, Koleśno, Ks. Stanisława Staszica, Łąkowa, Ogrodowa, Polna, Promenada Piastowska, Słoneczna, Pocztowa.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 1022

LISTA NR 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Stasiak Zbigniew
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Sulima-Skórka Renata
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Kiezik Mariusz
LISTA NR 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
  1. Wójcik Grzegorz
LISTA NR 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Kowalczyk Bartosz
LISTA NR 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
  1. Siwek Zbigniew
LISTA NR 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Romanowski Zygmunt

OKRĘG NR 9

Granica okręgu: ulice: Bydgoska, Dworcowa, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kaliska, Kolejowa, Liliowa, Plac Elizy Orzeszkowej, Plac Grudziądzki, Poznańska, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Stefana Okrzei, Szczecińska, Warszawska, Zdroje.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 849

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

  1. Matusiak Włodzimierz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Melnyczok Mirosław
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Musiałowska Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
  1. Szramowiat Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Gawlik Łukasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Guziak Beata

OKRĘG NR 10

Granica okręgu: ulice: Sadowa, Złocieniecka.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 921

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

  1. Faliński Czesław
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Sikorski Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
  1. Walczak Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
  1. Walkiewicz Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Bociański Zbigniew
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Wołczek Norbert

OKRĘG NR 11

Granica okręgu: miejscowości: Jankowo, Karwice, Konotop, Krzynno, Kumki, Mielenko Drawskie, Oleszno, Ustok, Woliczno, Zbrojewo, Ziemsko, Żołędowo.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 1086

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

  1. Puchalski Daniel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Krymowska-Janusz Agnieszka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Szczechowiak Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
  1. Dźwigał Damian
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Krysiak Dariusz

OKRĘG NR 12

Granica okręgu: miejscowości: Cianowo, Gajewko, Gajewo, Golina, Roztoki, Zagozd, Zarańsko, Dołgie, Grzybno, Węglin.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 807

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

  1. Malec Regina
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Mroczek Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Wołkowicz Bartłomiej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Wrona Marcin

OKRĘG NR 13

Granica okręgu: miejscowości: Lasocin, Łabędzie, Nętno, Olchowiec, Rydzewo, Żółcin, Żółte, Przytoń, Karpno, Kiełpin, Przystanek, Tęczyn.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 928

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

  1. Gendek Ireneusz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Lizak Danuta
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Malec Anna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Zamiela Lucyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
  1. Kowalczyk Wojciech

OKRĘG NR 14

Granica okręgu: miejscowości: Dalewo, Gudowo, Linowno, Suliszewo, Zagórki.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 1202

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

  1. Hrynkiewicz Katarzyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Skotnicki Mirosław
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Grzyb Krystyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
  1. Kowalik Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
  1. Szpilska Karolina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
  1. Kwaśny Piotr
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Łuć Andrzej

OKRĘG NR 15

Granica okręgu: miejscowości: Borne, Jutrosin, Kolno, Jelenino, Szczytniki, Ostrowice, Donatowo.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 666

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Chojnacki Michał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
  1. Bartczak Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
  1. Bany Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
  1. Stefaniak Łucja