WYBORY BURMISTRZ MIASTA - KANDYDACI

Marek Matela Marek Matela
34 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH

Marek Subocz Marek Subocz
34 lata
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Bogusława Towalewska Bogusława Towalewska
60 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY WAŁCZ

Jolanta Wegner Jolanta Wegner
53 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"

Adrian Zalewski Adrian Zalewski
41 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOKONAJMY ZMIAN! ADRIAN ZALEWSKI

Maciej Zaręba Maciej Zaręba
57 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY WAŁCZ - PONAD PODZIAŁAMI

Maciej Żebrowski Maciej Żebrowski
34 lata
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: 3 Maja, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, Aleja Tysiąclecia, Budowlanych, Bydgoska, J. Dąbrowskiego, Dworcowa, Kaszubska, Kolejowa, Janusza Kusocińskiego, Mazowiecka, Nadjeziorna, Parkowa, Emilii Plater, Południowa, Przedmiejska, Robotnicza, Sosnowa, Sportowa, Strefowa, Wojska Polskiego.
Liczba mandatów: 7
Liczba wyborców: 6204

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY WAŁCZ

  1. Kuch Halina
  2. Bugajski Robert
  3. Krawczyk Robert
  4. Pająk Regina
  5. Szefer Grażyna
  6. Trzemżalski Waldemar
  7. Wiktorowicz Magdalena
  8. Wilczyńska Katarzyna
  9. Włodarczyk Ryszard
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Ryder Zdzisław
  2. Pierzyński Piotr
  3. Sankowski Ryszard
  4. Turkiel Ewa
  5. Sierpińska Małgorzata
  6. Grabiec Roman
  7. Jarmołowicz Edyta
  8. Kuś Michał
  9. Gawra Wanda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY WAŁCZ - PONAD PODZIAŁAMI
  1. Zaręba Maciej
  2. Krzyżanowski Marek
  3. Reginiewicz Waldemar
  4. Jałocha Sebastian
  5. Tabaka Zbigniew
  6. Walczak Anna
  7. Kupień Jolanta
  8. Szymańczyk Karina
  9. Pakoca Elżbieta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
  1. Wegner Jolanta
  2. Pomorski Bogdan
  3. Wojtanek Piotr
  4. Kaczmarek Piotr
  5. Kasperska Małgorzata
  6. Leska Barbara
  7. Stryjek Łukasz
  8. Kubiak Kamilla
  9. Bułakowski Leszek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Żebrowski Maciej
  2. Korzeniewska Anna
  3. Spieczyńska Halina
  4. Pszczółkowski Tomasz
  5. Szalla Dariusz
  6. Wiśniewska Monika
  7. Izban Dariusz
  8. Janikowska-Szkutnik Bogumiła
  9. Ćmiel Bartosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
  1. Dyker Anna
  2. Mai Czesław
  3. Pawlik Joanna
  4. Buczkowski Jerzy
  5. Kobus Janina
  6. Sznaza Lech
  7. Łuszczyk Jacek
  8. Wolski Grzegorz
  9. Nagórna Teresa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
  1. Korall Marta
  2. Borowczak Dariusz
  3. Riccio Paolo
  4. Zarzecki Marcin
  5. Zmaczyńska Joanna
  6. Kujas Beata
  7. Bil Sebastian
  8. Brożek Iwona
  9. Kamińska Beata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOKONAJMY ZMIAN! ADRIAN ZALEWSKI
  1. Zalewski Adrian
  2. Matuszewska Katarzyna
  3. Wysocki Damian
  4. Winiecka Wiktoria
  5. Opaluch Andrzej
  6. Sobczak Katarzyna
  7. Dura Daniel
  8. Jewstafiew Patrycja

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: 1 Maja, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego, Bracka, Brylantowa, Brzozowa, Bursztynowa, Cechowa, Chełmińska, Chrząstkowo, Ciasna, ks. Bolesława Domańskiego, Drahimska, Gdańska, Harcerska, Jasna, Kilińskiego, Kilińszczaków, Klonowa, Kołobrzeska, Kościelna, T. Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Kujawska, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Miła, Morska, Nowomiejska, Osiedle Stefana Batorego, Osiedle Moje Marzenie, Osiedle Olimpijskie, Papieża Jana XXIII, Piaskowa, Piastowska, Plac Polski, Plac Wolności, Podgórna, Podleśna, Połczyńska, Poznańska, Pożarna, Północna, Półwiejska, Rzeczna, Rzemieślnicza, H. Sienkiewicza, Słoneczna, Smolna, Spokojna, S. Staszica, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Szpitalna, Tęczowa, Towarowa, Warzywna, Wąska, Wierzbowa, Wronia, Wybudowanie, Zamiejska, Zamkowa, Zaułek Chełmiński, Zbożowa, Zielna, Złota, Żabia, S. Żeromskiego.
Liczba mandatów: 7
Liczba wyborców: 7196

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY WAŁCZ

  1. Grochowska-Skonieczna Wanda
  2. Bartosik Magdalena
  3. Fischer Janina
  4. Iwan Franciszek
  5. Kamiński Michał
  6. Kurczewska Katarzyna
  7. Lipka Stanisław
  8. Moryson Marek
  9. Świątkowska Magdalena
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Minkowska Maria
  2. Topa Jarosław
  3. Matuszczak Waldemar
  4. Krasowska Alicja
  5. Sankowski Kevin
  6. Potępa Zbigniew
  7. Majewski Sebastian
  8. Rosłaniec Joanna
  9. Kukla Wanda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY WAŁCZ - PONAD PODZIAŁAMI
  1. Lebiedź Jacek
  2. Toporek Michał
  3. Walczak Sławomir
  4. Romek Kamila
  5. Głowacka Karolina
  6. Gorczyczewska Natalia
  7. Michalak Przemysław
  8. Szczęsna Dorota
  9. Zaręba Michał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
  1. Ogonowska Anna
  2. Sobolewski Stanisław
  3. Szymański Jan
  4. Gracz Roland
  5. Szulc Karolina
  6. Pastusiak Krzysztof
  7. Kołodziejczyk Wioletta
  8. Kołosowska Ewa
  9. Mróz Adrian
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Romanowski Piotr
  2. Markowski Maciej
  3. Kmiecik Anita
  4. Murawska Marta
  5. Eysymontt Mariusz
  6. Karpińska Katarzyna
  7. Wyszyński Jan
  8. Nowacki Czesław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
  1. Szczepska Pawlak Alicja
  2. Trojanowska Kamila
  3. Zielonka-Rucińska Małgorzata
  4. Sawko Marzena
  5. Wesołowski Andrzej
  6. Czaszyńska Annetta
  7. Kosikowski Mirosław
  8. Białas Mateusz
  9. Pawlus Alex
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
  1. Piotrowski Krzysztof
  2. Jarczewski Jacek
  3. Gnojewski Tadeusz
  4. Piesiak Małgorzata
  5. Kacprzak Victor
  6. Pestka Izabela
  7. Kuźmińska Klaudia
  8. Warchoł Marta
  9. Skoczylas Elżbieta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOKONAJMY ZMIAN! ADRIAN ZALEWSKI
  1. Tustanowski Paweł
  2. Krasnowska Katarzyna
  3. Wajer Włodek
  4. Szwedzka Kamila
  5. Bogdan Damian
  6. Ciebiada Jagoda
  7. Żuk Maciej
  8. Tomasik Joanna

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: Aleja Aten Wałeckich, Generała Władysława Andersa, Bankowa, Batalionów Chłopskich, Bukowa, Chłodna, Chmielna, F. Chopina, Dębowa, M. Konopnickiej, Kościuszkowców, Krucza, prof. Antoniego Łowińskiego, A. Mickiewicza, Młynarska, Morzyce, Obrońców Westerplatte, Ogniowa, Ogrodowa, Okrężna, gen. Leopolda Okulickiego, Orla, Osiedle Dolne Miasto, Osiedle Nowe Morzyce, Osiedle Piastowskie, Osiedle Zacisze, Ignacego J. Paderewskiego, Partyzantów, Plac Zesłańców Sybiru, Pocztowa, Pomorska, Poniatowskiego, Macieja Rataja, Sądowa, Szarych Szeregów, Szkolna, Topolowa, Urocza, Wiejska, Wilcza, Wileńska, Wincentego Witosa, Żyzna.
Liczba mandatów: 7
Liczba wyborców: 6663

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY WAŁCZ

  1. Towalewska Bogusława
  2. Bęben Stanisław
  3. Dzioch Łucja
  4. Kwiatkowska Ewa
  5. Łożecki Tadeusz
  6. Mikłaszewicz Alfred
  7. Soszyński Zbigniew
  8. Szymańska Monika
  9. Wilczyński Eugeniusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Goszczyński Maciej
  2. Giłka Marek
  3. Rejniak Katarzyna
  4. Wójcicki Mirosław
  5. Kosecki Seweryn
  6. Obidzińska Halina
  7. Szczygieł Teresa
  8. Marchlewski Damian
  9. Górecka Marta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY WAŁCZ - PONAD PODZIAŁAMI
  1. Bielat Celina
  2. Świercz Dariusz
  3. Markiewicz Małgorzata
  4. Adamkiewicz Jolanta
  5. Kachelski Roman
  6. Michalak Bogumił
  7. Smaga Aleksandra
  8. Myczek Janusz
  9. Zaręba Mateusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
  1. Ksepko Andrzej
  2. Kwiatkowski Andrzej
  3. Ryder Lech
  4. Kszak-Krzyżanowska Anna
  5. Kupińska Alicja
  6. Rosińska Anna
  7. Gaworek Ireneusz
  8. Jakubiak Dominika
  9. Kwaśniewski Wiktor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
  1. Terefenko Bożena
  2. Nelus Sławomir
  3. Krawczyk Magdalena
  4. Cichocka Dorota
  5. Węglewska Edyta
  6. Zbyszyńska Grażyna
  7. Markiewicz Adam
  8. Winiarski Jacek
  9. Szczerbo-Niefiedowicz Arkadiusz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Łakomy Paweł
  2. Święcicka Klaudia
  3. Biernacki Adam
  4. Wrzeszcz Waldemar
  5. Ruth Arkadiusz
  6. Wojtkowiak Katarzyna
  7. Liniewicz Irena
  8. Kowalska Agnieszka
  9. Łukaszewicz Maciej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
  1. Parandyk Jolanta
  2. Cyrklewicz Jadwiga
  3. Mucha Joanna
  4. Kindel Łucja
  5. Konopka Piotr
  6. Iwan Grzegorz
  7. Serafin Barbara
  8. Piasecki Mateusz
  9. Wójcicki Michał