ZACHODNIOPOMORSKIE

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: powiat choszczeński, powiat drawski, powiat kołobrzeski, powiat świdwiński, powiat wałecki.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 227088

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Wziątek Stanisław (Połczyn-Zdrój)
  2. Kielnik-Kałużna Sandra (Kołobrzeg)
  3. Hamulski Jerzy (Wałcz)
  4. Kręcisz Czesław (Drawsko Pomorskie)
  5. Pietrzela Danuta (Kołobrzeg)
  6. Borowski Jacek (Świdwin)
  7. Naskręt Barbara (Choszczno)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Mićko Ryszard (Lubiana)
  2. Rudzis-Gruchała Helena (Czernin)
  3. Hapka Krystyna (Ostre Bardo)
  4. Joeks-Budzyńska Iwona (Łabędzie)
  5. Karczewski Marcin (Kalinówka)
  6. Giniewski Waldemar (Sławoborze)
  7. Bany Lech (Kinowo)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Carewicz Henryk (Kołobrzeg)
  2. Subocz Andrzej (Wałcz)
  3. Pietras Robert (Świdwin)
  4. Nagórska Barbara (Drawsko Pomorskie)
  5. Chruściel Ryszard (Choszczno)
  6. Kędzior Barbara (Połczyn-Zdrój)
  7. Niemyt Emilia (Nowe Laski)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Kozińska Marlena (Połczyn-Zdrój)
  2. Ostromecka Renata (Człopa)
  3. Zalewska Anna (Rzęśnica)
  4. Czupryn Justyna (Leszczyn)
  5. Kurgan Fabian (Rymań)
  6. Łudczak Adam (Choszczno)
  7. Stolarczyk Waldemar (Sławoborze)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
  1. Kaźmierczak Mariusz (Pełczyce)
  2. Andrzejewski Jakub (Kołobrzeg)
  3. Bielecki Łukasz (Pełczyce)
  4. Andrzejewska Justyna (Kołobrzeg)
  5. Warcholak Grzegorz (Mrzeżyno)
  6. Radelicka Sara (Choszczno)
  7. Szpringer Patrycja (Barlinek)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Gromek Janusz (Kołobrzeg)
  2. Siedlecki Mirosław (Koszalin)
  3. Kiełb-Nagórska Barbara (Czaplinek)
  4. Kołodziejska-Motyl Krystyna (Wałcz)
  5. Młynarczyk Łukasz (Choszczno)
  6. Janda Małgorzata (Złocieniec)
  7. Szeliga Cezary (Szczecin)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
  1. Kościołek-Olof Ewa (Dobra Szczecińska)
  2. Wójcik Joanna (Szczecin)
  3. Szkandera Józef (Złocieniec)
  4. Dołgoszyja Krzysztof (Szczecin)
  5. Dąbrowski Wojciech (Szczecin)
  6. Różańska Anna (Szczecin)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
  1. Gembicki Piotr (Wałcz)
  2. Szumiato Grzegorz (Kołobrzeg)
  3. Zaniewska Barbara (Choszczno)
  4. Grabek Janusz (Karlino)
  5. Krajewska Magdalena (Wałcz)
  6. Suchorab Małgorzata (Wałcz)
  7. Sołtysiak Tomasz (Połczyn-Zdrój)

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: Miasto Koszalin, powiat białogardzki, powiat koszaliński, powiat sławieński, powiat szczecinecki.
Liczba mandatów: 6
Liczba wyborców: 278717

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Kotlęga Jerzy (Białogard)
  2. Chyła Małgorzata (Koszalin)
  3. Zieliński Andrzej (Sławno)
  4. Musiał Tomasz (Szczecinek)
  5. Sławiński Zbigniew (Parnowo)
  6. Korwel-Wróbel Agnieszka (Szczecinek)
  7. Szwedek Emilia (Domasławice)
  8. Niemiec Włodzimierz (Chałupy)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Krawczuk Jan (Gleźnowo)
  2. Zielony Mirosława (Sianów)
  3. Halama Sylwia (Mścice)
  4. Maksalon Zenon (Barwice)
  5. Langner Przemysław (Białogard)
  6. Gronet Dominik (Stoisław)
  7. Szlaz Danuta (Gwda Wielka)
  8. Budynek Roman (Stare Bielice)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Nieckarz Krzysztof (Polanów)
  2. Gozdalska-Słowik Urszula (Białogard)
  3. Pyżanowski Jakub (Węgorzewo)
  4. Modrzejewski Andrzej (Szczecinek)
  5. Górski Jan (Dąbki)
  6. Mętlewicz Michał (Koszalin)
  7. Jakubowska Wanda (Sławno)
  8. Kordas Barbara (Nowe Bielice)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Adamczewski Andrzej (Białogard)
  2. Knop Roman (Krąg)
  3. Sychowski Marcin (Koszalin)
  4. Kozubal Wioletta (Sianów)
  5. Klingiert Genowefa (Darłowo)
  6. Moskalaniec Kamila (Szczecinek)
  7. Malinowski Waldemar (Borne Sulinowo)
  8. Nowak Marek (Koszalin)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
  1. Zadencka Aleksandra (Koszalin)
  2. Kucab Zenon (Koszalin)
  3. Lwowski Wiktor (Koszalin)
  4. Kozłowski Bronisław (Bobolin)
  5. Piotrowska Halina (Stargard)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
  1. Jabłoński Artur (Koszalin)
  2. Chmielewski Krzysztof (Koszalin)
  3. Pitak Władysław (Kretomino)
  4. Spławińska Żaneta (Koszalin)
  5. Pięta Andrzej (Nowe Bielice)
  6. Płecha Halina (Koszalin)
  7. Borowska Wiesława (Koszalin)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Sobieraj Tomasz (Koszalin)
  2. Rosiński Rafał (Koszalin)
  3. Hardie-Douglas Jakub (Parsęcko)
  4. Karlińska Elżbieta (Darłowo)
  5. Siwek Bogdan (Białogard)
  6. Firkowska Wioletta (Sławno)
  7. Nieckarz Monika (Koszalin)
  8. Kęsik Marek (Sucha Koszalińska)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
  1. Chełchowska Małgorzata (Szczecin)
  2. Sokolski Michał (Szczecin)
  3. Matoga Helena (Kiszkowo)
  4. Matoga Adrian (Kiszkowo)
  5. Halasz Łukasz (Szczecin)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
  1. Wezgraj Artur (Koszalin)
  2. Skiba Dariusz (Borne Sulinowo)
  3. Wieleba-Matyśniak Edyta (Dalęcino)
  4. Lewandowski Jerzy (Koszalin)
  5. Sławiński Krzysztof (Koszalin)
  6. Siwek Lidia (Tychowo)
  7. Baranowski Marcin (Mielno)
  8. Kowalczyk Aleksandra (Koszalin)

POMORSKIE

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: miasto Słupsk, powiat słupski, powiat lęborski, powiat bytowski, powiat człuchowski, powiat chojnicki.
Liczba mandatów: 7
Liczba wyborców: 377899

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  1. Lubiewski Adam (Kębłowo)
  2. Stażewska Anna (Gdańsk)
  3. Haska Dominik (Wejherowo)
  4. Prusinowska Magdalena (Możdżanowo)
  5. Goworowski Michał (Gdynia)
  6. Skrzypiec Hanna (Sopot)
  7. Świacki Daniel (Gdynia)
  8. Bojarska Aleksandra (Gdańsk)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Elzanowski Czesław (Słupsk)
  2. Batko Zbigniew (Łodzież)
  3. Marek Bogumiła (Grzymisław)
  4. Biernacka Marlena (Nowe Prusy)
  5. Gajek Stanisław (Kępice)
  6. Krzekotowski Jarosław (Nowęcin)
  7. Kawałko-Sływka Maria (Tuchomie)
  8. Zieliński Krzysztof (Czersk)
  9. Wolanin Izabela (Wicko)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Kobyliński Maciej (Słupsk)
  2. Łukaszewicz Anna (Słupsk)
  3. Wójtowicz Marek (Ustka)
  4. Maciejewska Beata (Słupsk)
  5. Atalski Bogusław (Ustka)
  6. Tereszczuk Aleksandra (Pobłocie)
  7. Gomulski Andrzej (Ustka)
  8. Wrzesińska-Rożek Jolanta (Słupsk)
  9. Łosin Dariusz (Chojnice)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Wawrowska Danuta (Grabno)
  2. Kleinszmidt Jan (Rzepnica)
  3. Dadel Marcin (Słupsk)
  4. Dzierżyński Arkadiusz (Mosty)
  5. Bonna Leszek (Chojnice)
  6. Mielewczyk Iwona (Osowo Lęborskie)
  7. Singer Elżbieta (Brusy)
  8. Łuczycka Krystyna (Człuchów)
  9. Sułkowski Andrzej (Lębork)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Irzykowski Sebastian (Słupsk)
  2. Barzowski Jerzy (Rzepnica)
  3. Malinowski Szymon (Wierzchowo Dworzec)
  4. Kaczyńska Mirosława (Lębork)
  5. Rusin Zbigniew (Raciniewo)
  6. Tobolska Monika (Chojnice)
  7. Ganżumow Małgorzata (Miastko)
  8. Nowińska Wioletta (Ustka)
  9. Kozłowski Jan (Słupsk)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Laskowski Sebastian (Słupsk)
  2. Frankiewicz Stanisław (Słupsk)
  3. Robak Mirosław (Przewłoka)
  4. Figurski Aleksander (Słupsk)
  5. Rudnicki Zdzisław (Słupsk)
  6. Starczewska Hanna (Siemianice)
  7. Lipińska Agnieszka (Kusowo)
  8. Rybarczyk Irena (Bytów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
  1. Wysocki Zbigniew (Gdańsk)
  2. Prondziński Grzegorz (Bytów)
  3. Rutkowski Robert (Słupsk)
  4. Dołgopoł Anna (Słupsk)
  5. Pokryfka Paweł Przemysław (Gdynia)
  6. Liszka Anna (Chojnice)
  7. Glińska Marcelina (Gdynia)
  8. Gordziej Aleksandra (Bolszewo)
  9. Bernasiewicz Aneta (Słupsk)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
  1. Szymański Krzysztof (Gdynia)    
  2. Lipski Przemysław (Lędowo-Osiedle)
  3. Puzio Roksana (Gdynia)
  4. Ugorenko Małgorzata (Gdańsk)
  5. Kosiorek Łukasz (Gdynia)
  6. KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
  7. Chudzik Arkadiusz (Słupsk)
  8. Rudnik Iwona (Gdańsk)
  9. Paliwoda Piotr (Słupsk)
  10. Wrońska Justyna (Starogard Gdański)
  11. Lewiński Paweł (Słupsk)

WIELKOPOLSKA

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski.
Liczba mandatów: 7
Liczba wyborców: 466885

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  1. Hoffmann Dagmara (Piła)
  2. Wojciechowski Tomasz (Piła)
  3. Goździewska-Ćwirlej Marcelina (Piła)
  4. Rzepka Tadeusz (Piła)
  5. Dorsch Alicja (Piła)
  6. Grześkowiak Jerzy (Oborniki)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
  1. Bocian Kamil (Piła)
  2. Dziemiańczyk Joanna (Jastrowie)
  3. Świeczkowski Jan (Piła)
  4. Minge Natalia (Poznań)
  5. Sawicki Dawid (Piła)
  6. Hadryan Milena (Poznań)
  7. Mięsikowski Jakub (Piła)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
  1. Olędzki Wiesław (Skórka)
  2. Jóźwiak Adriana (Środa Wielkopolska)
  3. Spieszalska Janina (Poznań)
  4. Włudarczak Daniel (Uścikowo-Folwark)
  5. Beta Ryszard (Poznań)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Maciejewski Jarosław (Rudna)
  2. Halama Piotr (Trzcianka)
  3. Grochowalska Alina (Rogoźno)
  4. Bejma Małgorzata (Zbietka)
  5. Rzepa Aneta (Wronki)
  6. Młynarczyk Renata (Szamocin)
  7. Napierała Wacław (Wielowieś)
  8. Graczyk Jan (Lubasz)
  9. Piszczek Marcin (Gromadno)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Bogrycewicz Adam (Piła)
  2. Zielińska Łucja (Piła)
  3. Zieliński Michał (Oborniki)
  4. Jakóbczyk Marek (Prusim)
  5. Pietruczuk Wiesław (Chodzież)
  6. Dorna Renata (Pęckowo)
  7. Chrostowski Szymon (Łosiniec)
  8. Muzyka Emilia (Międzychód)
  9. Banaś Dorota (Wąsoszki)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
  1. Ostaszewska Agata (Piła)
  2. Wawrzyniak Piotr (Trzcianka)
  3. Moeglich Jerzy (Wągrowiec)
  4. Zalewski Wiesław (Chodzież)
  5. Gworys Anna (Piła)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Ajchler Romuald (Sieraków)
  2. Antoniewicz Aleksander (Jastrowie)
  3. Grzechowiak Agnieszka (Wągrowiec)
  4. Kazana Henryk (Piła)
  5. Noska-Figiel Alicja (Piła)
  6. Stochaj Zbigniew (Wieleń)
  7. Kolasińska Lucyna (Krystynka)
  8. Bak Urszula (Oborniki)
  9. Wilk-Baran Anna (Wronki)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Rutkowska-Krupka Mirosława (Piła)
  2. Kamińska-Lech Iwona (Piła)
  3. Bogusławski Jacek (Piła)
  4. Szopiński Henryk (Zakrzewo)
  5. Rozmarynowska Mariola (Chodzież)
  6. Chojara Michał (Pniewy)
  7. Janyska Marta (Czarnków)
  8. Brożek Jarosław (Lipa)
  9. Ajchler Przemysław (Międzychód)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Gruenke Natalia (Śmiłowo)
  2. Gryczyński Roman (Międzychód)
  3. Polak Karolina (Runowo)
  4. Jankowski Brajan (Szydłowo)
  5. Kazarnowicz Aldona (Łomnica)
  6. Nowak Roman (Osiek Nad Notecią)
  7. Srebro Marzena (Poznań)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
  1. Juszkiewicz Józef (Jaroszewo Drugie)
  2. Andrzejewski Piotr (Wągrowiec)
  3. Werhun Władysław (Piła)
  4. Kostrzewa Anna (Budziejewo)
  5. Statucki Henryk (Chrzypsko Wielkie)
  6. Idziak Jadwiga (Konary)
  7. Karkosz Iwona (Sobiałkowo)
  8. Małek Teresa (Stawiszyn)
  9. Nowak-Kopeć Ewa (Murowaniec)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
  1. Lis Kazimierz (Rogoźno)
  2. Walewander Władysław (Piotrowo)
  3. Koralewska-Putz Wiesława (Wągrowiec)
  4. Bełch Lucyna (Rogoźno)
  5. Biskupski Sławomir (Owczegłowy)
  6. Stawna Hanna (Oborniki)     
  7. Gracz Maciej (Rogoźno)