WYBORY BURMISTRZA MIASTA - KANDYDACI

Arkadiusz Klimowicz

Arkadiusz Klimowicz
53 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

Piotr Masłowski

Piotr Masłowski
55 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: Admiralska, Aleja Belgijska, Aleja Parkowa, Bosmańska, Bulwar Zachodzącego Słońca, Chińska, Dorszowa, Gdyńska, Helska, Jachtowa, Józefa Muchy, Kapitańska, Kaszubska, Kotwiczna, Lotników Morskich, Łososiowa, Marynarska, Masztowa, Nadmorska, Plażowa, Południowa, Pomorska, Pucka, Rybacka, Sosnowa, Szantowa, Wilków Morskich, Władysława IV, Zachodnia, Zwycięstwa, Zygmunta III Wazy, Żaglowa, Wydmowa.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 850

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BRESZKI

  1. Breszka Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Jończyk Artur

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: Adolfa Dygasińskiego, Aleja Jana Pawła II, Artura Grottgera, Bałtycka, Chabrowa, Fiołkowa, Flisacka, Hieronima Fiodorowa, Jagiellońska, Jana Matejki, Józefa Conrada, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Kardynała Ignacego Jeża, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kąpielowa, ks. Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Letnia, Makowa, Marii Konopnickiej, Nagietkowa, Ojca Damiana Tynieckiego, Okrężna, Piastowska, Północna, Sami Swoi, Słowiańska, Sportowa, Stanisława Dulewicza, Stoczniowa, Szkolna, Turystyczna, Wczasowa, Wiosenna, Wojciecha Kossaka, Wschodnia, Zawiszy Czarnego.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 739

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Jabłoński Mirosław
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Pajewski Zbigniew

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: Emilii Plater, generała Władysława Andersa, Gen. Józefa Bema, gen. Stanisława Maczka, gen. Stefana Roweckiego, gen. Stanisława Skalskiego, Kazimierza Pułaskiego, mjr Henryka Sucharskiego, mjr Hubala, Polna, Słoneczna, Szarych Szeregów, Wiejska, Żwirki i Wigury.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 737

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Grosz Zbigniew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Jakubowska Magdalena

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: Jana z Maszewa, Królowej Jadwigi, Księżnej Zofii, Stanisława Moniuszki.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 750

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Potomska Renata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Balcerzak Sławomir

OKRĘG NR 5

Granica okręgu: Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Ignacego Paderewskiego, Józefa Wybickiego, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Krzysztofa Komedy, Księżnej Anny, Michała Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza, Czesława Niemena, Jacka Kaczmarskiego, Ogrodowa, Racisław, Witolda Lutosławskiego, Władysława Żeleńskiego.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 725

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Madalińska-Marciniak Ewa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Jankowski Sławomir

OKRĘG NR 6

Granica okręgu: Króla Eryka Pomorskiego od nr 1A do nr 3E, Henryka Wieniawskiego od nr 1 do nr 18F, Świętej Gertrudy.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 669

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Woźniak Czesław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Mroziński Radosław

OKRĘG NR 7

Granica okręgu: Króla Eryka Pomorskiego od nr 5A do końca, Henryka Wieniawskiego od nr 20 do końca, Leopolda Okulickiego.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 758

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Różańska Krystyna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Popieredzień Stanisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Dańko Grzegorz

OKRĘG NR 8

Granica okręgu: Hotelowa, Marii Curie Skłodowskiej, Mikołaja Kopernika, Młyńska, Rynkowa, Szpitalna.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 740

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Herdzik Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Ossowski Edward

OKRĘG NR 9

Granica okręgu: Ratuszowa, Romualda Traugutta, Rzemieślnicza, Wałowa, Wenedów, Zielona.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 700

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Ziółkowski Edward
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Mital Lech

OKRĘG NR 10

Granica okręgu: Franciszkańska, Kościelna, Plac Tadeusza Kościuszki, Pocztowa, Powstańców Warszawskich.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 653

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Magier Bożena
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Mital Waldemar

OKRĘG NR 11

Granica okręgu: 1-go Maja, Kowalska, Krótka, Morska, Plac Zamkowy, Podzamcze, Ścienna, Zamkowa, Kropla Bałtyku, Błękitna.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 726

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Maciąg Jerzy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Wójcik Marian

OKRĘG NR 12

Granica okręgu: Akacjowa, Aleje Wojska Polskiego, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Jana Henryka Dąbrowskiego, Kanałowa, Leśna, Łąkowa, Miodowa, Osadnicza, Rzeczna, Spławie, Spokojna, Tkacka, Wierzbowa, Wiśniowa, Zacisze.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 708

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Sokoliński Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Andrys Apanaszczyk Mariola

OKRĘG NR 13

Granica okręgu: Stanisława Wyspiańskiego od nr 11 do końca.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 775

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Podgórska Dorota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Wardzińska Małgorzata

OKRĘG NR 14

Granica okręgu: Gen. Józefa Sowińskiego, Kolejowa, Przemysłowa, Stanisława Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 717

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Dudziński Roman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Kisielewski Grzegorz

OKRĘG NR 15

Granica okręgu: Adama Mickiewicza, Bogusława X, Długa, Józefa Chłopickiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Mikołaja Reja, Nadbrzeżna, Portowa, Stefana Żeromskiego, Stodolniana, Władysława Reymonta.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 707

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KLIMOWICZA

  1. Cybulski Krzysztof
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY DARŁOWIANIE
  1. Kowalska Edyta