WYBORY BURMISTRZA MIASTA - KANDYDACI

Jacek Graczyk Jacek Graczyk
65 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: Azaliowa, Chabrowa, Darłowska od nr 19 do 57, Gabriela Narutowicza, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kolorowa, Koszarowa, Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Narcyzowa, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szafirkowa, Tulipanowa, Wrzosowa, Wiejska, Harcerska, Kowalewskiego, Morska, Nowa, Żeglarzy.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 610

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Iwan-Kucia Lena
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Dullek Jakub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Nowicki Zbigniew

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: Przylesie, Wilcza.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 931

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Cichy Kamil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Kosiński Jan
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Siudek Włodzimierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Kasperowicz Leszek

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: Darłowska od nr 1 do nr 18, Nad Słupią, Polna, Rzeczna, 11 Listopada.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 816

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Basiński Paweł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Grabowska Maria
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Robak Kamila
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Iwanowski Wojciech

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: Bohaterów Westerplatte, Mieczysława Kościelniaka, Na Wydmie, Uroczysko.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 739

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Maniszewski Jacek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Miler Tomasz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Podruczna-Mocarska Barbara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Krzyżanowski Marek

OKRĘG NR 5

Granica okręgu: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dunina, Jagiellońska. Klonowa, Ignacego Krasickiego, Lipowa, Łąkowa, Pułaskiego, Reja, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Willowa.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 747

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Wiśniewski Radosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Koski Grzegorz

OKRĘG NR 6

Granica okręgu: Bałtycka 3, 5 i 7, Banacha, Dworcowa, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Słupska.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 989

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Pietrasiewicz Urszula
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Tarka Stanisław
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Żebrowska Edyta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Nizielski Jacek

OKRĘG NR 7

Granica okręgu: Grunwaldzka 14, 16, 16A, 16B, 16C, Grunwaldzka od nr 18 do 39B.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 891

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Cejrowski Piotr
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Wilczyński Wojciech
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Borysiuk Nina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Kopeć Marian

OKRĘG NR 8

Granica okręgu: Grunwaldzka od nr 39C do 67.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 859

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Nadolna Elżbieta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Nowińska Samanta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Czaplińska Maria

OKRĘG NR 9

Granica okręgu: Legionów.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 891

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Malinowski Grzegorz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Górecka Anna

OKRĘG NR 10

Granica okręgu: Wróblewskiego, Grunwaldzka 12.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 869

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Margol Zbigniew
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Wańtuchowicz Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Lenczewska Bożena

OKRĘG NR 11

Granica okręgu: Bałtycka 1, Grunwaldzka od nr 1 do 11, Grunwaldzka 15 i 17, Krótka, Leszka Bakuły, Plac Dąbrowskiego, Rybacka, Zielona.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 901

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Maciąg Zbigniew
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Chabowski Łukasz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Cerkowska-Markiewicz Adriana
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Wiśniewska-Banaś Agnieszka

OKRĘG NR 12

Granica okręgu: Beniowskiego, Bulwar Portowy, Generała Zaruskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Mała, Marynarki Polskiej, Nadmorska, Perłowa, Pomorska, Portowa, Sprzymierzeńców.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 886

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Rosiński Janusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Bugajewska Małgorzata
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Czechowski Dariusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Dorywalski Stanisław

OKRĘG NR 13

Granica okręgu: Chopina, Jana z Kolna, Kilińskiego, Limanowskiego, Mickiewicza, Słowiańska, Żeromskiego.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 871

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Nycz Przemysław Krzysztof
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Kozera Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Żukowska Joanna

OKRĘG NR 14

Granica okręgu: Kopernika od nr 1 do 18 i nr 20, Marszałka Piłsudskiego, Plac Wolności, Pogodna, Spokojna.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 710

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Ginter Krystyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Paściak Dorota

OKRĘG NR 15

Granica okręgu: Kopernika 19, Kościuszki, Leśna, Wczasowa.
Liczba mandatów: 1
Liczba wyborców: 734

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA

  1. Król Daniel
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Korniluk Krzysztof
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
  1. Kurowski Marek