WYBORY PREZYDENTA MIASTA - KANDYDACI

Piotr Głowski Piotr Głowski
51 lat
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Jan Lus Jan Lus
66 lat
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

PARDA Błażej Łukasz Błażej Parda
31 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Marcin Porzucek Marcin Porzucek
34 lata
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: 1 Maja, 11-go Listopada, al. Niepodległości: nr 1 - 49 (nieparzyste); nr 2 - 76 (parzyste), al. Wojska Polskiego: nr 1 - 7 (nieparzyste); nr 2 - 44 (parzyste), al. Jana Pawła II: nr 1 - 8, al. Piastów, Budowlanych, Ceglana, Dr. Drygasa, Dr. Franciszka Witaszka, Dworzec Osobowy (miejsce adresowe), Dzieci Polskich, Fałata, Feliksa Nowowiejskiego, Gen. Sikorskiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Kryniczna, Ks. Jerzego Popiełuszki, Kujawska, Kwiatowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Matejki, Mieszka I, Moniuszki, Namysłowskiego, Niemcewicza, Noskowskiego, Ogińskiego, Ojca Maksymiliana Kolbe, Okrzei, Ossolińskich, Paderewskiego: do nr 26, Piekarska, Piotra Konieczki, pl. Konstytucji 3 Maja, pl. Ks. dr. Bolesława Domańskiego, pl. Staszica, pl. Zwycięstwa, Pocztowa, Podgórna, Pomorska, Różyckiego, Rymarska, Rynkowa, Spacerowa, Staromiejska, Śródmiejska, Św. Jana Bosko, Świętojańska, Teatralna, Towarowa, Wiatraczna, Wincentego Pola, Wodna, Zakopiańska, Zygmunta Starego, Żeleńskiego: nr 1 - 105 (nieparzyste); nr 2 - 54A (parzyste).
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 11697

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Szutkowski Lucjan
  2. Kaczmarek Urszula
  3. Małecki Ryszard
  4. Polachowski Waldemar
  5. Grabowski Andrzej
  6. Chwiłkowska-Kępczyńska Małgorzata
  7. Stęrzewska Anna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Płachta Grzegorz
  2. Radke Łukasz
  3. Roman Marian
  4. Siwiak Barbara
  5. Walkowiak Marek
  6. Marszałek Ewelina
  7. Liberowicz Krystyna
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
  1. Pyziak Zbigniew
  2. Matusiak Agnieszka
  3. Jańczak Dariusz
  4. Momot Monika
  5. Mikołajczyk Marcin
  6. Golińska-Pigłowska Iwona
  7. Wolski Edmund
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Pazdej Mateusz
  2. Flis Karolina
  3. Pankiewicz Piotr
  4. Wagner Wiktor
  5. Korzeniewska MonikaPłotka Anna
  6. Przybylska Monika
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Lus Jan
  2. Lemka Justyna
  3. Karwacki Dariusz
  4. Horodok Mirosława
  5. Duszara Tomasz

OKRĘG NR 2

Granica okręgu:Agatowa, al. Wojska Polskiego: nr 9 - 57 (nieparzyste); 46 - 100 (parzyste), Al. Poznańska, Aleksandra Fredry, Armii Krajowej, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Batorego, Bazaltowa, Bociania, Bogusławskiego, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Prusa, Brzozowa, Ceramiczna, Chodzieska, Chopina, Chorwacka, Cicha, Cynowa, Cypriana Kamila Norwida, Czarnkowska, Czwartaków, Czyżykowa, Długosza, Dojazdowa, Dolna, Drozdowa, Drzymały, Dworzec Towarowy (miejsce adresowe), Edwarda Dembowskiego, Gęsia, Gliniana, Głowackiego, Gnieźnieńska, Gołębia, Górna, Granitowa, Grodzka, Grunwaldzka, Henryka Siemiradzkiego, Hutnicza, Ibisowa, Irydowa, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Jaskółcza, Jastrzębia, Kamienna, Kanarkowa, Karola Libelta, Kazimierza Pułaskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Kolibrowa, Kołobrzeska, Konarskiego, Kondratowicza, Kopernika, Koralowa, Kornela Makuszyńskiego, Koszalińska, Kościuszki, Kośno (miejsce adresowe), Kotuńska Droga, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Krucza, Krzywa, Kukułcza, Leopolda Staffa, Leśna, Limanowskiego, Lotnicza, Ludwika Zamenhofa, Ludwisarska, Łabędzia, Łęgi (miejsce adresowe), Łódzka, Łużycka, Mała, Mały Borek, Margonińska, Masztowa, Medyczna, Mickiewicza, Miedziana, Motylewska, Obornicka, Obrońców Helu, Orla, Orzeszkowej, Osiedlowa, Partyzantów, Pasaż Panteleona Szumana, Pelikanowa, Perkozia, Piękna, Pilotów, pl. 8 Maja, pl. Inwalidów, pl. Lotnictwa, Platynowa, Polna, Połabska, Półwiejska, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przemysłowa, Przepiórcza, Ptasia, Radosna, Reja, Reymonta, Rogozińska, Rubinowa, Rugijska, Rydygiera Ludwika, Rzemieślnicza, Salezjańska, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Skowronkowa, Słoneczna, Słowackiego, Słowicza, Smolewo (miejsce adresowe), Sokola, Sowia, Sowińskiego, Spadochroniarzy, Spiżowa, Sportowa, Srebrna, Stalowa, Stefana Czarnieckiego, Stobno (miejsce adresowe), Strusia, Strzelecka, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szybowników, Świteź, Tetmajera, Traugutta, Trentowskiego, Trzcianecka, Turkusowa, Ujska, Walecznych, Wapienna, Warsztatowa, Wiejska, Wilgowa, Wiosny Ludów, Władysława IV, Wronia, Wypoczynkowa, Wysoka, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zatorska, Złota, Żabia, Żeromskiego, Żółkiewskiego, Żurawia, Żwirowa.
Liczba mandatów: 7
Liczba wyborców: 16914

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Bystrzycki Włodzimierz
  1. Andruszkiewicz Marek
  2. Stalęga Wioletta
  3. Szwedziński Jan
  4. Strojna Renata
  5. Zając Krzysztof
  6. Łado Leszek
  7. Madej-Szpener Magdalena
  8. Milewska Izabela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Karpiński Mieczysław
  2. Polakowski Janusz
  3. Milska Gabriela
  4. Nowakowski Józef
  5. Wiśniewska Mirosława
  6. Teleżyński Apolinary
  7. Ładzińska Barbara
  8. Mirr Krystyna
  9. Kubich Arkadiusz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
  1. Jopek Tomasz
  2. Owczarek Ewa
  3. Meszyński Krzysztof
  4. Jułga Sylwia
  5. Kolasa Robert
  6. Kot Magdalena
  7. Lach Magdalena
  8. Ruta Karolina
  9. Witt Maciej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Ryczek Przemysław
  2. Tykwińska Sandra
  3. Piwowarczyk Piotr
  4. Przybylski Włodzimierz
  5. Pronobis Natalia
  6. Frankowski Tomasz
  7. Ciężka Anna
  8. Piosik-Chojnacka Bożena
  9. Parda Kamil

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: 500-Lecia Piły, Agrestowa, Akacjowa, al. Lipowa, al. Niepodległości: nr 51 - 179 (nieparzyste); nr 78 - 178 (parzyste), al. Wyzwolenia, al. Powstańców Wielkopolskich: nr 113 - 195 (nieparzyste); nr 132 - 194 (parzyste), Bluszczowa, Błotna, Bnińskich, Boczna, Brukowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bydgoska nr 133 - 201, Bydgoskie Przedmieście, Chodkiewicza, Daleka, Dąbrowskiego nr 92 - 150, Deszczowa, Dębiaki (miejsce adresowe), Dębowa, Dobra, Dunikowskiego, Elektrownia Koszyce (miejsce adresowe), Emilii Plater, Franciszka Garczyńskiego, Fritsa Philipsa, Giełdowa, Górków, Grażyny, Gryfitów, Handlowa, Henryka Rodakowskiego, Henryka Wieniawskiego, Hetmańska, Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Styki, Janusza Korczaka, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Józefa Bema, Józefa Chełmońskiego, Józefa Szermentowskiego, Kalina, Kalinowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konstancji, Kossaka, Koszycka, Koszykowa, Krańcowa, Kresowiaków, Królewska, Królowej Jadwigi, Ksawerego Działyńskiego, Książęca, Kurpińskiego, Kuźnik, Kwidzyńska, Ledycka, Legionów Polskich, Lelewela, Leszków, Leśnictwo Podlasie (miejsce adresowe), Luterańska, Lutycka, Łączna, Magazynowa, Maksymiliana Gierymskiego, Malinowa, Małe Błonia, Małgorzaty, Marcina Kasprzaka, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Wierzynka, Miła, Miodowa, Młynarska, Modrzewiowa, Morelowa, Na Leszkowie, Nad Gwdą, Nad Łąkami, Nad Strumykiem, Naftowa, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Olsztyńska, Opalińskich, Paderewskiego od nr 27, Parkowa, Pasaż Koszycki, Piaskowa, Piotra Michałowskiego, pl. Jagiełły, Płotka (miejsce adresowe), Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Poligonowa, Poprzeczna, Pracownicza, Promienna, Prosta, Przednia, Prześwit, Robotnicza, Równa, Różana Droga, Rycerska, Rynek Koszycki, Rzeczna, Samuela Targowskiego, Serbska, Składowa, Skośna, Słowiańska, Sobieskiego, Sosnowa, Stańczyka, Staropolska, Sucha, Swojska, Szkolna, Szlachecka, Szymanowskiego, Śniadeckich: nr 37 - 157 (nieparzyste); nr 32 - 158 (parzyste), Średnia, Św. Rafała Kalinowskiego, Światowida, Świerkowa, Targowa, Tartaczna, Topolowa, Ukryta, Ustronna, Wałecka, Wazów, Wenedów, Widok, Wierzbowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzosowa, Wspólna, Wybickiego, Zacisze, Zakątek, Zamiejska, Zaułek, Zbrojna, Zielna, Zielona Dolina, Żelazna, Żeleńskiego: od nr 107, 107A - 131 (nieparzyste), Żytnia.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 12614

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Dudzińska Beata
  2. Kubica Maria
  3. Ficerman Jan
  4. Karpińska Zdzisława
  5. Wegner Sławomir
  6. Grabowska Joanna
  7. Hildebrand Marek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Miler Maria
  2. Bielazik Tadeusz
  3. Kempiński Patryk
  4. Gawlińska Maria
  5. Nahajowski Edward
  6. Galus Marlena
  7. Makaro Wacław
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
  1. Bartoszewicz Wiesław
  2. Smagur Piotr
  3. Michaelis-Nowak Justyna
  4. Masłowski Michał
  5. Buchajczyk Anna
  6. Podlecki Tomasz
  7. Pabich Magdalena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Mikołajczak Sylwia
  2. Runowski Łukasz
  3. Delner Krystyna
  4. Krygiołka Kamil
  5. Pronobis Wojciech
  6. Ima Sandra

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: Al. Powstańców Wielkopolskich: nr 1A - 111 (nieparzyste); nr 2 - 130 (parzyste), Artura Grottgera, Browarna, Bydgoska nr 1 - 122D, Chałubińskiego, Chojnicka, Dąbrowskiego nr 1 - 91, Dworzec Celny (miejsce adresowe), Fabryczna, Gdańska, Gen. Władysława Andersa, Głuchowska, Grabowa, Ignacego Bocheńskiego, Kaczorska, Kadetów, Kapucyńska, Karpacka, Komuny Paryskiej, Kusocińskiego, Ludowa, Łowiecka, Malczewskiego, Młodych, Ofiar Katynia, Okólna, Olimpijczyków, pl. Powstańców Warszawy, Płk. Michała Zioły, Podchorążych, Ppłk. Aleksandra Kity, Rodła, Roosevelta, Rybacka, Skrajna, Śmiłowska, Śniadeckich: nr 1 - 35 (nieparzyste); nr 2 - 30 A-C (parzyste), Tczewska, Tucholska, Wawelska, Wągrowiecka, Węglowa, Wincentego Witosa, Wyrzyska, Zesłańców Sybirul.
Liczba mandatów: 6
Liczba wyborców: 15670

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Sulima Kazimierz
  2. Kasior Teresa
  3. Szewc Krzysztof
  4. Toboła Marek
  5. Hajduś Andrzej
  6. Frąckowska-Pilarska Kama
  7. Nalepa Mirosław
  8. Miciak Marta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Słoboda Tomasz
  2. Makowski Zbigniew
  3. Kołodziej Klaudia
  4. Kończak Jacek
  5. Sadowski Grzegorz
  6. Szymańska-Ozga Gabriela
  7. Petri Andrzej
  8. Pszczoła Daria
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
  1. Pyziak Paweł
  2. Piechocka Emilia
  3. Niżyński Daniel
  4. Krupa Tadeusz
  5. Łukowska Anna
  6. Klityński Paweł
  7. Józefszczyk Patrycja
  8. Pochylski Mirosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Korzeniewski Wojciech
  2. Hetmańczyk Helena
  3. Kamiński Adam
  4. Masternak Michał
  5. Cieślik-Ziemba Paulina
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Michalski Włodzimierz
  2. Witkowska Ewa
  3. Kwaśniewski Jacek
  4. Leszczyszyn Alicja
  5. Serwacki Antoni
  6. Gawrysiak Irena
  7. Gajewski Jan