WYBORY PREZYDENCKIE - KANDYDACI

Maciej Bejnarowicz Maciej Bejnarowicz
45 lat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Zbigniew Błaszczuk Zbigniew Błaszczuk
68 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”

Anna Mieczkowska Anna Mieczkowska
51 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

Jacek Woźniak Jacek Woźniak
45 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

Ireneusz Zarzycki Ireneusz Zarzycki
70 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 8158

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

  1. Trafas Agnieszka
  2. Wilk Danuta
  3. Parus Wiesław
  4. Roguska Iwona
  5. Gardzielik Marcin
  6. Ciarka Roman
  7. Połowniak Bogusław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA
  1. Zięba Łukasz
  2. Tomczak-Piekiełko Żaneta
  3. Budziszewska Magdalena
  4. Albiński Paweł
  5. Hein Anna
  6. Pietroń Sylwia
  7. Markowski Grzegorz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Brączyk Renata
  2. Miszczyszyn Waldemar
  3. Hoffmann Anna
  4. Czaplewski Wojciech
  5. Siek Jerzy
  6. Łopucki Maciej
  7. Wrzeszcz Joanna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”
  1. Dubisz Maciej
  2. Parzuchowska Ewa
  3. Błaszczuk Andrzej
  4. Szymańska Agnieszka
  5. Duda Zenon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"
  1. Obroślak Łukasz
  2. Stachurski Bartosz
  3. Pokorniecka Lilianna
  4. Chudyk Marcin
  5. Oleksiewicz Karolina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Bartczak Wioletta
  2. Sołtys Jarosław
  3. Cieślik Roksana
  4. Lewandowski Grzegorz
  5. Lewandowski Patryk

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750-lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 9030

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

  1. Woźniak Jacek
  2. Wachowski Maciej
  3. Siewiera Aleksandra
  4. Weremko Monika
  5. Sobocińska Anna
  6. Dąbrowski Kamil
  7. Dmyterko Karina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Plewko Krzysztof
  2. Bieńkowski Bartosz
  3. Wierzbicki Dariusz
  4. Kowalska Jolanta
  5. Mieszkowska Beata
  6. Banaś Bogumiła
  7. Buda Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”
  1. Ratajczyk Kazimierz
  2. Duda Arkadiusz
  3. Żbikowska Iga
  4. Dobryniewski Łukasz
  5. Siwers Małgorzata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"
  1. Błaszczyk Bogdan
  2. Kiełkowski Przemysław
  3. Kosmala Rubina
  4. Olech Halina
  5. Panas Iwona
  6. Kozicki Dawid
  7. Kargul Sławomir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"
  1. Jurkiewicz Dariusz
  2. Sotyń Tomasz
  3. Pióro Dorota
  4. Mądra Marta
  5. Pietraszko Marcin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Kucharycz Robert
  2. Pawliczak Ewa
  3. Bałuk Paweł
  4. Michalak Iwona
  5. Lepa Piotr

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 8975

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

  1. Zielińska Izabela
  2. Rosołowska Joanna
  3. Skok Mariusz
  4. Rehlis Marcin
  5. Całkowska Justyna
  6. Grabowska Anna
  7. Duda Andrzej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Bejnarowicz Maciej
  2. Krychowiak Tomasz
  3. Rzepka Piotr
  4. Garbowska Marzanna
  5. Paciorkowska Katarzyna
  6. Szczubełek Katarzyna
  7. Radomski Waldemar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"
  1. Zawadzki Dariusz
  2. Strzyżewska Krystyna
  3. Hok Adam
  4. Kasperska Danuta
  5. Szufel Adrian
  6. Władzińska Wanda
  7. Racinowski Marcin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"
  1. Kaim Robert
  2. Błaszkiewicz Marek
  3. Pakulska Małgorzata
  4. Tymińska Katarzyna
  5. Poleszak Paweł

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława.
Liczba mandatów: 6
Liczba wyborców: 9904

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

  1. Szarłata-Woźniak Karolina
  2. Barwinek Kamil
  3. Sankiewicz-Nosalska Iga
  4. Swat Adam
  5. Ulman Agnieszka
  6. Grzanka Barbara
  7. Kłos Tomasz
  8. Skibiński Jakub
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Kalinowski Jacek
  2. Młynarczyk Marek
  3. Donhöffner Jan
  4. Żulewski Wojciech
  5. Mikołajewski Jerzy
  6. Ponikowska-Bejnar Małgorzata
  7. Kowalska Aneta
  8. Chrzanowska Grażyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"
  1. Mieczkowska Anna
  2. Lewandowski Piotr
  3. Tłoczek Artur
  4. Malinowski Zbigniew
  5. Grotto Małgorzata
  6. Mazurek Anna
  7. Piątek Eugeniusz
  8. Dąbkowski Artur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”
  1. Błaszczuk Zbigniew
  2. Bręgoszewski Leon
  3. Jaruzel Marcin
  4. Hojdys Marek
  5. Mularczyk Barbara
  6. Masłowska Ewa
  7. Bendkowska Beata
  8. Siwers Karol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Zarzycki Ireneusz
  2. Ciesiński Dariusz
  3. Ullrich Kamilla
  4. Marcinkowski Tomasz
  5. Głusińska Małgorzata
  6. Marzec Mariusz
  7. Kołek Piotr
  8. Przednowek Elżbieta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"
  1. Masina Remigiusz
  2. Sarna Paweł
  3. Sochacka Marta
  4. Radkowska Agata
  5. Kuszczak Małgorzata
  6. Nahajowski Artur