WYBORY BURMISTRZA MIASTA - KANDYDACI

Marcin Bedka Marcin Bedka
44 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI

Krzysztof Berezowski Krzysztof Berezowski
31 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI

Joanna Pawłowicz Joanna Pawłowicz
53 lata
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Daniel Rak Daniel Rak
47 lat
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA. NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Wiesław Suchowiejko Wiesław Suchowiejko
61 lat
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: Bartosza Głowackiego, Barwicka, Białogardzka, Brzegowa, Budowlanych, Cicha, Derdowskiego, gen. L. Niedźwiadka-Okulickiego, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, gen. S. Grota-Roweckiego, gen. T. Bora-Komorowskiego, Gołębia, Gotycka, Grunwaldzka, Jagiełły, Jaskółcza, Jastrzębia, Karlińska, Kilińskiego, Kołobrzeska, Kosińskiego, Koszalińska: wszystkie nr. nieparzyste i parzyste do 62, nr 96 i 98, Kościuszki od nr. 32, Kr. Jadwigi, Krajobrazowa, Krakowska, Kręta, Krucza, Kukułcza, Lelewela, Letniskowa, Lwowska, Łowiecka, M. Konopnickiej, Malborska, Mazurska, Myśliwska, Nowa, Orla, Pogodna, Polna od nr. 70, Połczyńska, Przytulna, Pułaskiego, Radosna, Skowronkowa, Słowicza, Sowia, Sójcza, Spacerowa, Świętej Rozalii, Trzesiecka, Turystyczna, Warmińska, Wczasowa, Wileńska, Witolda, Wypoczynkowa, Zaułek, Zawiszy, Zielona, Ziemowita, Żeglarska, Żurawia
Liczba mandatów: 6
Liczba wyborców: 8498

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

  1. Rautszko Janusz
  2. Siubdzia Dariusz
  3. Filowiat Karolina
  4. Skobel Paweł
  5. Bibik-Mularczyk Anetta
  6. Pacałaty Anna
  7. Dyrla Lucyna
  8. Kochański Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI
  1. Paszkiewicz Beata
  2. Brancewicz Jarosław
  3. Wentowski Mariusz
  4. Klejnocka Mirosława
  5. Petruk Weronika
  6. Klepacki Mariusz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Rak Daniel
  2. Lubczyk Magdalena
  3. Kaszewski Marcin
  4. Markiewicz Angelika
  5. Kania Jerzy
  6. Ogrodzińska Ewa
  7. Pazoła Ryszard
  8. Leniec Izabela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI
  1. Bedka Marcin
  2. Drozd Marek
  3. Padewski Mateusz
  4. Kozubowski Adrian
  5. Kubicka Magdalena
  6. Czapiewska Monika
  7. Mostowska Natalia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Bratkowski Andrzej
  2. Golszewski Stefan
  3. Szczęsna Małgorzata
  4. Rybicki Marian
  5. Zbijowska Halina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Dudź Jerzy
  2. Kołodziejczak Zbigniew
  3. Wiśniewski Romuald
  4. Radzymińska Anna
  5. Matemisz Karolina
  6. Kotur Mirosław
  7. Maruszewska Izabela
  8. Dziemianko Monika

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: 1-go Maja, Bolesława Prusa, Bugno, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, E. Plater, G. Narutowicza, Garbary, Haliny Poświatowskiej, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Juliana Tuwima, Kaszubska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszalińska nr. parzyste od 64 do 94, Kościuszki do nr. 31, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lipowa, Mariacka, Marii Dąbrowskiej, Mierosławskiego, Młynarska, Ogrodowa, pl. Sowińskiego, Podgórna, Podwale, Polna do nr. 69, Powstańców Wielkopolskich, Profesora Władysława Szafera, Rybacka, Rzeczna, Sadowa, Słupska, Stanisława Wyspiańskiego, Strażacka, Szewska, Szkolna, Wiatraczna, Władysława Bartoszewskiego, Władysława Cieślaka, Wodociągowa, Wyścigowa.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 7848

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Miazga Roman
  2. Szczęsny Wiesław
  3. Markowska Małgorzata
  4. Walentów Irena
  5. Rzepkowska Krystyna
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
  1. Suchowiejko Wiesław
  2. Batura Maciej
  3. Miechowiecki Zdzisław
  4. Jasek Robert
  5. Guzik-Sobolewska Anna
  6. Piątkiewicz Beata
  7. Guzowska Małgorzata
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Kuszmar Grażyna
  2. Celej Barbara
  3. Zawada Krzysztof
  4. Bocheński Marcin
  5. Pieńkos Lidia
  6. Peciak-Nazarewska Paulina
  7. Zdanowicz Zdzisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI
  1. Matuszak Roman
  2. Kurek Łukasz
  3. Boksza-Bedka Dorota
  4. Ratajczak Barbara
  5. Beba Żaneta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI
  1. Berezowski Krzysztof
  2. Kaucka-Hudyma Barbara
  3. Kulicki Tadeusz
  4. Żurkowska Lucyna
  5. Sokulska Natalia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Wójcik Tomasz
  2. Rybak Paweł
  3. Juniewicz Jakub
  4. Sobczyk Małgorzata
  5. Lamczyk-Sobolewska Sylwia
  6. Stasiuk Joanna
  7. Stefański Stanisław

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: 3-go Maja, Armii Krajowej, Artyleryjska, Bagienna, Boh. Warszawy, Bolesława Limanowskiego, Dr Genowefy Matusewicz, Drzymały, Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego, J. Kochanowskiego, Juliana Ordona, Junacka, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kopernika, Ks. Elżbiety, Kwiatowa, Łódzka I, Łódzka II, M. Reja, Mickiewicza, Młyńska, Moniuszki, Niecała, P. Skargi, Parkowa, pl. Młyński, pl. Winniczny, Pl. Wolności, Plac Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego, Pomorska, Poniatowskiego, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Słowiańska, Spółdzielcza, Stefana Kisielewskiego, Szymanowskiego, T. Zana, Wiejska, Winniczna, Witolda Pileckiego, Wojska Polskiego, Zamkowa.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 8125

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. Milewski Wojciech
  2. Grodzka-Bohdan Marlena
  3. Mendyk Teresa
  4. Żurkowski Krzysztof
  5. Szypulska Helena
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
  1. Leśniewski Krzysztof
  2. Morawska Barbara
  3. Wąs Radosław
  4. Patkowska Dorota
  5. Romaniuk Roman
  6. Kadela Maria
  7. Artymko Irena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI
  1. Czołowski Tomasz
  2. Tuczyński Piotr
  3. Łukaszewicz-Perska Anna
  4. Bublej Marek
  5. Brajer Natalia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Bała Małgorzata
  2. Dudź Katarzyna
  3. Giłka Tadeusz
  4. Lesiuk Jacek
  5. Kania Bożena
  6. Chruściel Tadeusz
  7. Kiedel Szymon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI
  1. Ratajczak Mariusz
  2. Hemperek Dagmara
  3. Machajewska Justyna
  4. Ambros-Matuszak Teresa
  5. Dydo Krzysztof
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Cieślar Szymon
  2. Grobelny Andrzej
  3. Świtek Radosław
  4. Stypa Wojciech
  5. Basiewicz Arleta
  6. Burdziej Paula
  7. Kwak Edyta

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Bukowa, C. Skłodowskiej, Chełmińska, Chodkiewicza, Chojnicka, Cisowa, Czaplinecka, Czarnobór, Czwartaków, Dębowa, Drahimska, Dworcowa, Fabryczna, Gdańska, Gen. Józefa Wybickiego, Gen. W. Sikorskiego, Grudziądzka, Harcerska, Ignacego Łukasiewicza, Jacka Malczewskiego, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kamienna, Kanałowa, Kasztanowa, Klasztorna, Klonowa, Kolejowa, Konwaliowa, Leśna, Malinowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Matejki, Mestwina, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Obrońców Westerplatte, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Ostrobramska, Pilska, pl. Wazów, Plac Zesłańców Sybiru, Poznańska, Przemysłowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Staszica, Strefowa, Szarych Szeregów, Szczecińska, Toruńska, Traugutta, Tulipanowa, Warcisława IV, Warszawska, Waryńskiego, Wierzbowa, Wilczkowska, Wiśniowa, Wrzosowa.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 6833

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

  1. Kubiak-Horniatko Małgorzata
  2. Grochowski Remigiusz
  3. Klimaszewska Beata
  4. Rozmus Piotr
  5. Sienkiewicz Janusz
  6. Nowak Jadwiga
  7. Berdyńska Krystyna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  1. Ogrodziński Marek
  2. Wojnicz Edyta
  3. Wełk Beata
  4. Brynkiewicz Jacek
  5. Kuszmar Małgorzata
  6. Zieliński Marian
  7. Bogdanowicz Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI
  1. Wieczorek Ewelina
  2. Furyk Zbigniew
  3. Mazur Jerzy
  4. Śliwka Szymon
  5. Meller Ewelina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Pawłowicz Joanna
  2. Kwak Paweł
  3. Sobczyk Krzysztof
  4. Arendacz Wiesław
  5. Sochaj Grzegorz
  6. Wdowiak Anna
  7. Dziemianko Anna