WYBORY BURMISTRZA MIASTA - KANDYDACI

Krzysztof Bagiński Krzysztof Bagiński
54 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO

Robert Borkowski Robert Borkowski
44 lata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO 

Emilia Bury Emilia Bury
38 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

Daniel Glinka Daniel Glinka
41 lat
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD

Jerzy Harłacz Jerzy Harłacz
55 lat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA

Stefan Strzałkowski Stefan Strzałkowski
61 lat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: Artura Rubinsteina, Bolesława Chrobrego, Chopina, Czesława Niemena, Elbląska, Gdyńska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Grażyny Bacewicz, Grunwaldzka, Grunwaldzka Boczna, Gryfitów, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Walezego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kiepury, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Kórnicka, Krakowska, Krakusa i Wandy, Krzysztofa Klenczona, Krzysztofa Komedy, Księcia Bogusława X, Księdza Czesława Berki, Leśna, Lutyków, Mieczysława Karłowicza, Mieszka I, Moniuszki, Muzyczna, Noskowskiego, Nowa, Nowowiejskiego, Obotrytów, Ognińskiego, Piastów, Podhalańska, Podlaska, Połczyńska Boczna, Poznańska, Sienkiewicza, Stryjska, Szosa Połczyńska, Św. Jerzego, Tadeusza Nalepy, Tadeusza Sygietyńskiego, Tatrzańska, W. Lutosławskiego, Wadowicka, Wawelska, Wiejska, Wieniawskiego, Witkacego, Witolda Małcużyńskiego, Wrocławska, Zakopiańska, Zwycięstwa, Zygmunta Augusta.
Liczba mandatów: 6
Liczba wyborców: 5543

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

  1. Wojciechowski Stanisław
  2. Tarnecka Marta
  3. Maksymowicz Zygmunt
  4. Jaworska Krystyna
  5. Gołębiowska Paula
  6. Jaczun Danuta
  7. Twerd Maria
  8. Lipiński Piotr
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD
  1. Glinka Daniel
  2. Szyszlak Paweł
  3. Milczarek Andrzej
  4. Dziłbo Monika
  5. Kamiński Tomasz
  6. Karolczyk Sylwia
  7. Demidziuk Agnieszka
  8. Posiadała Agnieszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO
  1. Borkowski Robert
  2. Januszewska Agnieszka
  3. Mazur-Stelmach Marta
  4. Wasiuk Joanna
  5. Szymanek Marek
  6. Sawicki Ryszard
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO
  1. Skoczyk Krzysztof
  2. Wegner Adam
  3. Cygan-Rudzińska Wioleta
  4. Motyka Natalia
  5. Pakos Marzena
  6. Sitarz Danuta
  7. Bagiński Krzysztof
  8. Kodź Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE
  1. Kołacki Adam
  2. Barańczuk Paweł
  3. Grzyb Dorota
  4. Daglis Paulina
  5. Rozmus Piotr
  6. Szumska Kamila
  7. Dunaj Przemysław
  8. Król Irena
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Stanczewska Danuta
  2. Pietrzak Karol
  3. Sajewski Andrzej
  4. Wudzińska Joanna
  5. Kaźmierczak Bogusław
  6. Guzińska Krystyna
  7. Furtak Antoni
  8. Lange Zbigniew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA
  1. Nieznalska Stanisława
  2. Pinkos Wojciech
  3. Górzyński Marcin
  4. Swoboda Ewa
  5. Bednarek Edyta
  6. Czubek Michał
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Tkacz Piotr
  2. Gödelmann Edyta
  3. Czarnecki Wojciech
  4. Szary Karolina
  5. Kowacz Bartosz
  6. Antończak Magdalena
  7. Rakowski Marian
  8. Juszczak Alina

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: 1 Maja, A. F. Modrzewskiego, Asnyka, Baczyńskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Czeska, Edwarda Raczyńskiego, Jagiellonów, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Księżnej Zofii, Ludowa, Łokietka, M. Reja, Mestwina, Mickiewicza, Norwida, Poetów, Pomorska, Przechodnia, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Słowackiego, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Sybiraków, Ustronie Miejskie, Wazów, Wiślana, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Wyspiańskiego, Zamoyskiego.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 4715

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

  1. Jonko Szczepan
  2. Hatłas Stanisław
  3. Siwek Karolina
  4. Dudzicz Marcin
  5. Sęk Kamil
  6. Kietschke Iwona
  7. Laskowska Mirosława
KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE"
  1. Szyperski Krzysztof
  2. Czajkowska Marzena
  3. Śliwa Agata
  4. Kopera Iwona
  5. Borowska Joanna
  6. Król Marek
  7. Kukułka Maciej
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD
  1. Wołosek Edyta
  2. Patalon Joanna
  3. Wiśniewski Kacper
  4. Gładkowski Janusz
  5. Piórkowska Ewa
  6. Falkiewicz Leszek
  7. Stelmach Wojciech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO
  1. Cach-Lewandowska Katarzyna
  2. Odrowska Jolanta
  3. Pinkos Żaneta
  4. Terech Jarosław
  5. Kłódka Cezary
  6. Łazarz Marcin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Domański Sławomir
  2. Reich Radosław
  3. Lewandowski Zbigniew
  4. Kijak Dorota
  5. Żołudkiewicz Monika
  6. Chmielewska-Szymańska Aneta
  7. Skaskiewicz Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO
  1. Kopczyński Marek
  2. Wilczyński Janusz
  3. Radecka Alina
  4. Woźniak Damian
  5. Marciniak Agnieszka
  6. Wegner Stanisław
  7. Dziadosz Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE
  1. Andrysiak Janusz
  2. Jonko Zbigniew
  3. Mazur Barbara
  4. Kwas Mirosław
  5. Sobecka Małgorzata
  6. Kupis Małgorzata
  7. Szumski Karol
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Leszczyk Józef
  2. Tatys Krzysztof
  3. Kowalski Artur
  4. Grzona Grażyna
  5. Pawluczuk Barbara
  6. Kuciński Roman
  7. Stachowiak Małgorzata

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: 8 Marca, Aldony, Batalionów Chłopskich, Batorego, Chodkiewicza, Cicha, Curie Skłodowskiej, Grottgera, Henryka Siemiradzkiego, Józefa Piłsudskiego, Kisielice Duże, Kisielice Małe, Klementyny Hoffmanowej, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krasińskiego, Lelewela, Lindego, Łąkowa, Malinowa, Matejki, Miła, Młynarska, Nadbrzeżna, Najświętszej Marii Panny, Ogrodowa, Plac Wolności, Płowiecka, Połczyńska, Reymonta, Rolna, Rycerska, Słoneczna, Sobieskiego, Spichrzowa, Spółdzielcza, Staromiejska, Świętochowskiego, Truskawkowa, Wiśniowa, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zapolskiej, Zaułek Drzewny, Zielona.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 4147

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

  1. Dragańska Barbara
  2. Leś Krystyna
  3. Krepsztul Krzysztof
  4. Jancewicz Krystyna
  5. Januszewska Magdalena
  6. Krzywy Paweł
  7. Pełech Mateusz
KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE"
  1. Klonowska Jadwiga
  2. Szakowska Ewa
  3. Olechnicka Urszula
  4. Ciesielska Katarzyna
  5. Kopera Kazimierz
  6. Odrowski Marcin
  7. Żądkowski Mariusz
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD
  1. Rynkiewicz Marcin
  2. Szczerbatko Andrzej
  3. Gontkiewicz Krystyna
  4. Lewandowicz Iwona
  5. Żądkowski Zbigniew
  6. Michalska Magdalena
  7. Pabianek Michał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO
  1. Jankowska Anna
  2. Kaźmierczak Bartłomiej
  3. Tomiałojć Aneta
  4. Stankiewicz Mirosław
  5. Wujkiewicz Tadeusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO
  1. Sosnowski Jan
  2. Stachecka Renata
  3. Stasiewicz Sylwia
  4. Grabski Artur
  5. Suchodolski Henryk
  6. Bohdziewicz Urszula
  7. Cach Stanisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE
  1. Siwek Maciej
  2. Król Marcin
  3. Sarnowska Alicja
  4. Adamczewski Marcin
  5. Dąbrowska Patrycja
  6. Dunaj Maria
  7. Rdzanek Stanisław
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Kwiecień Jacek
  2. Kołodziejski Dominik
  3. Osiecki Marcin
  4. Cholewa Mirosław
  5. Wasilewska Joanna
  6. Wolska Małgorzata
  7. Kołodziejczyk-Binkowska Jolanta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA
  1. Harłacz Jerzy
  2. Wachowski Kamil
  3. Krazińska Karolina
  4. Kempkiewicz Teresa
  5. Wąsik Grażyna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Antończak Marcin
  2. Kiszka Karol
  3. Pogorełow-Tamancew Wojciech
  4. Ziętek Lidia
  5. Wielińska Wioletta
  6. Stachowiak Magdalena

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: Bronisława Malinowskiego, Brzozowa, Chocimska, Dębowa, Drzymały, Dworcowa, Energetyków, Fabryczna, Feliksa Stamma, Haliny Konopackiej, J. Rogowskiego, Jana Ciszewskiego, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kamili Skolimowskiej, Kasprowicza, Kazimierza Górskiego, Klonowa, Kołobrzeska, Koszalińska, Królowej Jadwigi, Krótka, Lipowa, Magazynowa, Marcina Borzymowskiego, Marcina Jureckiego, Olimpijska, Polna, Przejazdowa, Przemysłowa, Sądowa, Słowińska, Sportowa, Stanisławy Walasiewiczówny, Szpitalna, Świdwińska, Świętego Brata Alberta, Świętej Jadwigi Śląskiej, Tadeusza Ślusarskiego, Usługowa, W. Obryckiego, Wileńska, Władysława Komara, Wodna.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 4324

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

  1. Bury Emilia
  2. Niewiński Dariusz
  3. Żółtowska Elżbieta
  4. Matuszewski Kamil
  5. Szubartowski Mariusz
  6. Brygier Edyta
  7. Werkowski Bartosz
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD
  1. Anuszkiewicz Paweł
  2. Mielcarek Paweł
  3. Bylica Monika
  4. Kowalewska-Dublinowska Karolina
  5. Lewicka Sylwia
  6. Ciołek Radosław
  7. Kusznier Dariusz
KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE"
  1. Kucharska Monika
  2. Kotlęga Paweł
  3. Śliwiak Ewelina
  4. Potapczyk Anna
  5. Marcinkiewicz Kazimierz
  6. Szabla Patrycja
  7. Szakowski Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO
  1. Danowski Maciej
  2. Gamrat Regina
  3. Bagiński Zenon
  4. Strzelecka Marta
  5. Rynkiewicz Anna
  6. Mordak Piotr
  7. Kacprowicz Hubert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE
  1. Strząbała Tomasz
  2. Mierzyńska-Rdzanek Joanna
  3. Smoliński Mariusz
  4. Mazur Monika
  5. Zając Grażyna
  6. Szeremeta Janusz
  7. Butowski Sławomir
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Czurko Wiesław
  2. Januszewska Małgorzata
  3. Pluciński Arkadiusz
  4. Sawirska Edyta
  5. Kołodziejski Tomasz
  6. Grudnicka Krystyna
  7. Ciesielska Elżbieta
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Rudzik Irena
  2. Kaźmierski Tomasz
  3. Łukasiński Michał
  4. Matych Krzysztof
  5. Marcela Małgorzata
  6. Zielińska Natalia
  7. Tatys Jerzy