WYBORY PREZYDENCKIE - KANDYDACI

Andrzej Jakubowski Andrzej Jakubowski
64 lata
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Piotr Jedliński Piotr Jedliński
52 lata
Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Wiktor Kamieniarz Wiktor Kamieniarz
65 lat
Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Kamieniarza

Mariusz Krajczyński Mariusz Krajczyński
44 lata
Komitet Wyborczy Lepszy Koszalin

Stefan Romecki Stefan Romecki
68 lat
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Jerzy Zaroda Jerzy Zaroda
67 lat
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

WYBORY DO RADY MIASTA - KANDYDACI

OKRĘG NR 1

Granica okręgu: Adama Próchnika, Adama Śnieżka, Akademicka, Arki Bożka, Bliska, Boczna, Bronisława Spasowskiego, Bukowa, Czesława Niemena Chełmska, Daleka, Darłowska, Dobra, Doktora Jerzego Kostenckiego, Gajowa, Gdańska, Gracjana Bojara-Fijałkowskiego, Hugo Kołłątaja, Ignacego Chrzanowskiego, Izydora Maćkowicza, Jadwigi Jelec, Jana Baczewskiego, Jana Bauera, Jana Pawła II, Jerzego Fitio, Joachima Lelewela, Józefa Chrząszczyńskiego, Juliana Krzyżanowskiego, Kazimierza Wyki, Kędzierzyńska, Kielecka, Klaudiusza Górskiego, Kolorowa, Krakowska, Księdza Bolesława Domańskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Maksymiliana Grochowskiego, Kujawska, Lubuska, Macierzy, Maksymiliana Golisza, Malownicza, Małopolska, Marii Magdaleny Gąszczak, Mazowiecka, Mazurska, Michała Kajki, Michała Żebrowskiego, Młodości, Na Skwierzynkę, Podlaska, Pomorska, Prosta, Radości, Rodła, Romana Sierocińskiego, Ryszarda Siennickiego, Seweryna Pieniężnego, Stanisława Staszica, Sudecka, Śląska, Śmiała, Śniadeckich, Tadeusza Kotarbińskiego, Tradycji, Wacława Sierpińskiego, Warmińska, Wąwozowa, Wesoła, Weteranów, Wielkopolska, Witolda Doroszewskiego, Władysława Tatarkiewicza, Władysława Turowskiego, Władysława IV od nr 50 do końca (strona parzysta), Własna, Wspólna, Zenona Klemensiewicza.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 15877

LISTA NR 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA .NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Piotr Jedliński
  2. Krystyna Kościńska
  3. Marek Reinholz
  4. Bogumiła Tiece
  5. Magdalena Chałat
  6. Danuta Bieniek
  7. Jakub Kowalik
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Jerzy Zaroda
  2. Maria Hołodowska-Goc
  3. Lech Kozakiewicz
  4. Ewa Dzięcielska
  5. Marianna Pawczyńska-Krysiak
  6. Michał Czarnowski
  7. Ryszard Wawrzyniak
LISTA NR 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Artur Jełkaszew
  2. Patrycja Wójcik
  3. Jerzy Jutkiewicz
  4. Danuta Szymańska
  5. Katarzyna Todynek
  6. Krzysztof Lipiński
  7. Maria Romecka
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Andrzej Jakubowski
  2. Krzysztof Wróblewski
  3. Paweł Mallek
  4. Krystyna Janiszewska
  5. Ewa Michalak
  6. Patryk Kosiński
  7. Urszula Kostuch
LISTA NR 11 - KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN
  1. Jacek Wezgraj
  2. Małgorzata Kmita
  3. Łukasz Żukowski
  4. Urszula Latoszewska
  5. Janina Smolak
  6. Sebastian Smukała
  7. Daniel Ostaszewski
LISTA NR 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA
  1. Artur Lachowicz
  2. Mateusz Maksymiuk
  3. Piotr Tymiński
  4. Ewa Nowakowska
  5. Elżbieta Kamińska
  6. Barbara Kamieniarz

OKRĘG NR 2

Granica okręgu: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleja Monte Cassino do nr 16 (strona parzysta) i do nr 13 (strona nieparzysta), Bartosza Głowackiego, Cypriana Norwida, Doktora Andrzeja Zientarskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Giełdowa, Grodzka, Henryka Wieniawskiego, Hołdu Pruskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jedności, Józefa Mireckiego, Józefa Wybickiego, Juliana Fałata, Juliana Tuwima, Karola Szymanowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Krucza, Leona Zbigniewa Zubrzyckiego, Leopolda Okulickiego, Ludwika Waryńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Melchiora Wańkowicza, Michała Ogińskiego, Mieczysława Jagoszewskiego, Mieczysława Karłowicza od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Młyńska, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Partyzantów, Piastowska, Pionierów, Plac Jana Kilińskiego, Plac Polonii, Projektantów, Rolna, Romualda Traugutta, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Słupska, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Sygietyńskiego, Władysława IV od nr 2 do nr 48 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 91 (strona nieparzysta), Władysława Broniewskiego, Zgoda.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 15893

LISTA NR 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA. NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Barbara Grygorcewicz
  2. Łukasz Sendlewski
  3. Jan Stasiuk
  4. Katarzyna Czarkowska
  5. Grzegorz Torbiński
  6. Leszek Antoniewski
  7. Elżbieta Korol
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Grzegorz Niski
  2. Emilia Kijko
  3. Jerzy Hok
  4. Jadwiga Litwin
  5. Krystyna Kasper
LISTA NR 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Jan Bętkowski
  2. Dariusz Peters
  3. Agnieszka Bolesta
  4. Damian Kaliszuk
  5. Łukasz Lewandowski
  6. Anna Pszczołowska
  7. Marzena Kólakowska
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Oliwia Skórka
  2. Mariusz Nastarowski
  3. Zbigniew Gołuchowski
  4. Krystyna Igras
  5. Anetta Usidus
  6. Kazimierz Bąkowski
  7. Andrzej Klimczyk
LISTA NR 11 - KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN
  1. Adam Ostaszewski
  2. Maciej Zawadzki
  3. Sylwia Korbus
  4. Magdalena Joda
  5. Anita Piechowska
  6. Ewelina Nawrocka
  7. Dominik Safian
LISTA NR 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA
  1. Kazimiera Hołub
  2. Mieczysław Grzegorczuk
  3. Lidia Sztyma
  4. Maria Leszczyńska
  5. Jakub Sawicki
  6. Aleksander Denis
  7. Alina Chęcińska

OKRĘG NR 3

Granica okręgu: 4-go Marca, Akacjowa, Andrzeja Struga, Aroniowa, Artura Grottgera, Artylerzystów, Azaliowa, Bajkowa, Bartłomieja, Bażancia, Bławatków, Bonifacego, Borówkowa, Botaniczna, Bożydara, Bratków, Brzoskwiniowa, Bzów, Cedrowa, Cicha, Cisowa, Chabrów, Cyprysowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czwartaków, Daglezji, Daktylowa, Dereniowa, Dębowa, Diamentowa, Dzierżęcińska, Edmunda Dobrzyckiego, Ferdynanda Ruszczyca, Figowa, Fiołków, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Hallera, Generała Józefa Sowińskiego, Gerberowa, Gęsia, Głogowa, Gnieźnieńska, Gołębia, Goździków, Grabowa, Hebanowa, Heleny Modrzejewskiej, Hubalczyków, Ignacego Paderewskiego, Indycza, Irysów, Jabłoniowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jana Kasprowicza, Janka Stawisińskiego, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jaskrów, Jaskółek, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kacza, Kaczeńców, Kadetów, Kalinowa, Kamieniarska, Kasztanowa, Karola Chodkiewicza, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Kokosowa, Komunalna, Konwalii, Korzenna, Krawiecka, Krokusów, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kupiecka, Laurowa, Lawendy, Legnicka, Leopolda Staffa, Leśna, Leszczynowa, Liliowa, Limbowa, Lotników, Lubiatowska, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Łubinów, Macieja, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Malinowa, Malw, Manowska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta), Migdałowa, Mirtowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mścisława, Mściwoja, Nagietków, Nasturcji, Na Wilkowo, Niezapominajek, Obrońców Helu, Obrońców Tobruku, Okrężna, Oliwkowa, Opalowa, Orla, Orzechowa, Palmowa, Pancerniaków, Pankracego, Paproci, Parkowa, Piaskowa, Pigwowa, Piniowa, Plac Teatralny, Plac Wolności, Plac Zwycięstwa, Platanowa, Płowce, Pocztowa, Podchorążych, Podmiejska, Pograniczników, Polnych Kwiatów, Poziomkowa, Promykowa, Przepiórek, Przybysława, Przyjaźni, Ptasia, Racławicka, Rubinowa, Rudolfa Clausiusa, Rumianków, Róż, Rzeczna, Sadowa, Sanatoryjna, Saperów, Sarzyńska, Sasanek, Sekwojowa, Seminaryjna, Serwacego, Sokola, Sezamkowa, Sianowska, Sikorek, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowików, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Stokrotek, Strażacka, Strusia, Sybiraków, Synów Pułku, Szafirków, Szafranowa, Szewska, Szmaragdowa, Szpitalna, Szwoleżerów, Śliwkowa, Światowida, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Świętopełka, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tataraków, Tęczy, Topolowa, Truskawowa, Tulipanów, Tychowska, Tytusa Chałubińskiego, Ułańska, Walecznych, Westerplatte, Wierzbowa, Wiązowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Władysława Andersa, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrześniowa, Wrzosów, Zalesie, Zdobywców Wału Pomorskiego, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziemowita, Zorzy, Zwycięstwa od nr 73 do końca (strona nieparzysta) i od nr 90 do końca (strona parzysta), Żarnowiecka, Żołnierzy 8. Dywizji, Żurawia, Żurawinowa, Żwirowa.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 17853

LISTA NA 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Przemysław Krzyżanowski
  2. Tomasz Bernacki
  3. Sebastian Tałaj
  4. Bożena Kaczmarek
  5. Anetta Urbaniak
  6. Milena Brelińska
  7. Agata Sapieha
LISTA NA 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Paweł Furmański
  2. Marian Sekulski
  3. Iwona Dalati
  4. Wojciech Nawracała
  5. Kazimiera Chojnicka
LISTA NA 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Ryszard Krupa
  2. Mirosław Mąka
  3. Iwona Biesiada
  4. Mirosław Grudziel
  5. Sylwia Goralczyk
  6. Paweł Zalewski
  7. Edyta Brzozowska
LISTA NA 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Miłosz Janczewski
  2. Marta Gabryś
  3. Ewa Szczuchniak
  4. Cezary Lewandowski
  5. Marek Klim
  6. Halina Korczyc
  7. Marzena Olszyńska
LISTA NA 11 - KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN
  1. Mirosław Skórka
  2. Grzegorz Podławiak
  3. Anna Ostaszewska
  4. Tomasz Bernacki
  5. Bogdan Kąkol
  6. Joanna Kubat
  7. Irena Liszenkowska
LISTA NA 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA
  1. Wiktor Kamieniarz
  2. Aleksandra Przybylak
  3. Wiesław Kamiński
  4. Olga Krasowska
  5. Kazimierz Konopacki
  6. Sylwia Skrypak
  7. Aleksander Urbański

OKRĘG NR 4

Granica okręgu: 1-go Maja, Aleja Armii Krajowej, Biskupa Czesława Domina, Bogusława II, Bohaterów Warszawy, Bojowników o wolność i demokrację, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Dąbrówki, Dworcowa, Działkowa, Dzieci Wrzesińskich, Franciszka Ratajczaka, Grunwaldzka, Gryczana, Harcerska, Hipolita Cegielskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana z Kolna, Jasna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kaszubska, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Krakusa i Wandy, Księżnej Anastazji, Lechicka, Lubuszan, Lutyków, Łużycka, Mariańska, Marii Ludwiki, Michała Drzymały, Mieszka I, Miła, Niepodległości, Norberta Barlickiego, Obotrytów, Okienna, Olchowa, Owsiana, Piotra Skargi, Plac Gwiaździsty, Podgrodzie, Polan, Połczyńska, Połtawska, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Pszeniczna, Radogoszczańska, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Słowiańska, Spółdzielcza, Stefana Okrzei, Strefowa, Syrenki, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szeroka, Walerego Wróblewskiego, Wenedów, Władysława Grabskiego, Władysława Laskonogiego, Wołyńska, Zacisze, Zakole, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Złotych Kłosów, Zwycięstwa od nr 1 do nr 71 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 88 (strona parzysta), Żwirki i Wigury, Żytnia.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 16188

LISTA NR 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Marcin Waszkiewicz
  2. Żaneta Kwapisz
  3. Izabela Wesołowska
  4. Paweł Kroll
  5. Agnieszka Szantyr
  6. Jarosław Kalenik
  7. Ryszard Tarnowski
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Eugeniusz Jakubaszek
  2. Ewa Pelowska
  3. Aleksandra Panek
  4. Ryszard Pałczyński
  5. Piotr Zaroda
LISTA NR 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Dorota Gałecka
  2. Żaneta Prucnel
  3. Krzysztof Sikorski
  4. Tomasz Palij
  5. Krzysztof Todynek
  6. Dorota Bryzek
  7. Jadwiga Bukowiecka
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Anna Mętlewicz
  2. Borys Boratyński
  3. Adam Kamiński
  4. Jolanta Mazurek
  5. Kacper Sterzel
  6. Katarzyna Krzyżanowska
  7. Karolina Wogórka
LISTA NR 11 - KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN
  1. Joanna Dworaczyk
  2. Jadwiga Wezgraj
  3. Wojciech Smukała
  4. Bartosz Lisaj
  5. Arkadiusz Witowski
  6. Anna Ignaczak
  7. Agnieszka Jagodzińska
LISTA NR 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA
  1. Agnieszka Czajkowska
  2. Tomasz Szulc
  3. Mirosław Filiczkowski
  4. Krystyna Michalczuk
  5. Dominika Bartoszewska
  6. Tomasz Zawadzki

OKRĘG NR 5

Granica okręgu: Aleja Monte Cassino od nr 15 do końca (strona nieparzysta) i od nr 18 do końca (strona parzysta), Ariadna, Austriacka, Bałtycka, Batalionów Chłopskich, Belgijska, Biwakowa, Błękitna, Bolesława Limanowskiego, Bosmańska, Brytyjska, Bryzy, Budowniczych, Bursztynowa, Cypryjska, Deszczowa, Dobrych Swatów, Dokerów, Duńska, Emilii Gierczak, Emilii Plater, Energetyków, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Farmerska, Filtrowa, Fińska, Franciszkańska, Francuska, Generała Władysława Sikorskiego, Gospodarska, Gradowa, Grecka, Gryfitów, Gwiezdna, Henryka Sienkiewicza, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Jachtowa, Jamneńska, Jantarowa, Jarosława Dąbrowskiego, Julków Jamneńskich, Kapitańska, Kilińszczaków, Klubowa, Kmieca, Kogucia, Koronkowa, Korsarzy, Kosynierów, Koszalińska, Kościuszkowców, Krańcowa, Krótka, Kutrowa, Kwiatowa, Lazurowa, Leonida Teligi, Letnia, Lniana, Majora Henryka Sucharskiego, Majówkowa, Maltańska, Martina Kinga, Marynarzy, Miodowa, Morska, Na Jamno, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Odrodzenia, Orlików, Pablo Nerudy, Pablo Picassa, Panoramiczna, Papiernicza, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Portugalska, Posagowa, Północna, Promowa, Przemysłowa, Ratowników WOPR, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Różana, Róży Wiatrów, Rybacka, Rycerska, Siewna, Sołecka, Spacerowa, Spokojna, Sprężarkowa, Stanisława Dąbka, Starowiejska, Stefana Starzyńskiego, Stoczniowców, Strumykowa, Szeregowa, Szkolna, Szkutnicza, Szyprów, Tadeusza Kutrzeby, Tkacka, Torfowa, Trzech Dębów, Turystyczna, Wakacyjna, Wędrowna, Wiatrów, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wikingów, Wilków Morskich, Wiosenna, Władysława IV od nr 93 do końca (strona nieparzysta), Włoska, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wydmowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zbigniewa Herberta, Zefirowa, Złota, Żeglarska, Żyzna.
Liczba mandatów: 5
Liczba wyborców: 17781

LISTA NR 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. Jan Kuriata
  2. Błażej Papiernik
  3. Dorota Chałat
  4. Leopold Ostrowski
  5. Piotr Iwat
  6. Grażyna Kietrys
  7. Magdalena Osipowicz
LISTA NR 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
  1. Mirosław Surowy
  2. Janina Niedopytalska
  3. Lech Fabiańczyk
  4. Agnieszka Kowalska
  5. Andrzej Żebrowski
  6. Lidia Brzewska
LISTA NR 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  1. Jarosław Kujawski
  2. Łukasz Chudzik
  3. Aldona Mallaci-Mercurio
  4. Monika Sobańska
  5. Mariusz Lewandowski
  6. Renata Parafiniuk
  7. Waldemar Wiktorski
LISTA NR 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Artur Wiśniewski
  2. Bożena Leśniewska
  3. Rafał Młyńczak
  4. Ewa Hońko
  5. Edyta Kubiak
  6. Janusz Semołonik
  7. Tomasz Kruk
LISTA NR 11 - KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN
  1. Mariusz Krajczyński
  2. Krzysztof Najda
  3. Jolanta Bartnik
  4. Adriana Chodkowska
  5. Bogdana Szydłowska
  6. Tadeusz Osiecki
  7. Weronika Kosek
LISTA NR 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA
  1. Marcin Chęciński
  2. Krystyna Gnacińska
  3. Dariusz Markowski
  4. Andrzej Trzciński
  5. Urszula Mazurek
  6. Jacek Radziun
  7. Bożena Węglewicz