fot. Marcelina Marciniak
Popierany przez PiS kandydat na prezydenta miasta powiedział na konferencji prasowej, że w ramach wychowania patriotycznego, uczniowie ze szkół podstawowych i średnich powinni uczestniczyć w obchodach rocznic ważnych dla Polaków.

- Chciałbym, żeby całe klasy, w ramach zajęć wychowania w patriotyzmie, brały udział w różnego rodzaju uroczystościach patriotycznych. Nie chodzi przecież jedynie o suche realizowanie podstawy programowej, ale też realne wychowanie młodzieży w poczuciu wielkiego patriotyzmu zarówno polskiego, jak i lokalnego - stwierdził Andrzej Jakubowski.

Podczas dzisiejszej konferencji kandydat na prezydenta Koszalina zapowiedział też, że swój szczegółowy program wyborczy przedstawi pod koniec września.

W wyborach na prezydenta Koszalina startują także: Mariusz Krajczyński - kandydat Lepszego Koszalina, Wiktor Kamieniarz - dyrektor |II LO ze swojego komitetu, obecny prezydent Piotr Jedliński - kandydat Koalicji Obywatelskiej, Jerzy Zaroda - kandydat SLD oraz Stefan Romecki - kandydat Kukiz'15.

mm/ar

Posłuchaj

Andrzej Jakubowski, wspierany przez PiS kandydat na prezydenta Koszalina