Już w sobotę, 14 lipca o godz. 20:00 na scenie plenerowej w Darłówku Zachodnim wystąpi Patrycja Markowska - jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Relacja na żywo z koncertu na antenie Polskiego Radia Koszalin.

Koncert artystki wraz z zespołem odbędzie się w ramach 8. edycji Festiwalu Media i Sztuka Darłowo 2018. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin i Miasto Darłowo.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Media i Sztuka to wielowymiarowy projekt kulturalny i wyjątkowe wydarzenie na mapie letnich imprez organizowanych nad Bałtykiem. Festiwal, który od 7 lat odbywa się w lipcu, w nadmorskim Darłowie i Darłówku, stał się już marką samą w sobie. Co roku gromadzi wybitnych przedstawicieli kultury, mediów i polityki oraz tłumy publiczności.

Tegoroczny Festiwal odbędzie się w dniach 13-15 lipca. Integralną częścią Festiwalu są wydarzenia towarzyszące, m.in. wystawy fotograficzne, koncerty, spektakle, słuchowisko radiowe i zajęcia edukacyjne dla dzieci, kino pod gwiazdami, imprezy taneczne. Wydarzenie ma też swoją scenę muzyczną, na której występowały takie gwiazdy, jak Kayah, De Mono, Formacja Nieżywych Schabuff, Nocna Zmiana Bluesa, Sarsa, Kasia Popowska czy Małgorzata Ostrowska.