Zaproszenie na Wielki Bieg Śniadaniowy dla Niepodległej
fot. Daria Sikorska

Tegoroczna edycja akcji „Biegiem po zdrowie” odbędzie się w sobotę 16 czerwca pod hasłem "Bieg dla Niepodległej".

Start Biegu wyznaczony został na godzinę 12.00 sprzed siedziby Radia Koszalin - ul. Piłsudskiego 41. Dalej trasa wiodła będzie ulicami Piłsudskiego, Traugutta, 4 Marca i Sybiraków. Na mecie biegu - na terenie Wodnej Doliny odbędzie się Rodzinny Festyn Rekreacyjny. Będą smaczne lody, prezentacje artystyczne i sportowe, zabawy integracyjne, porady kosmetyczne i dietetyczne, konkursy, karaoke oraz wywiady z uczestnikami. Nie zabraknie także atrakcji i animacji dla najmłodszych - dmuchanych zamków, placów zabaw, wodnych kul i ukrytych skarbów. Tutaj także każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma zdrowy posiłek.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w akcji „Biegiem po zdrowie” powinni zapisać się do udziału w biegu i odebrać kartę startową. Zapisy uczestników będą przyjmowane do 15 czerwca w siedzibie Polskiego Radia Koszalin przy ulicy Piłsudskiego 41 oraz w dniu startu od godziny 9.00 do 11.45.

Listy uczestników (zawierające imię, nazwisko, adres oraz dane np. szkoły, stowarzyszenia, zakładu pracy, instytucji lub innej grupy) będzie można również dostarczać osobiście do siedziby Polskiego Radia Koszalin.

Partnerem  9. Wielkiego Biegu Śniadaniowego ulicami miasta DLA NIEPODLEGŁEJ jest Grupa Energa www.energa.pl

ZAPRASZAMY!

BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ WSPIERAJĄ: