W tym roku już po raz dziewiąty ruszymy ulicami Koszalina. Tegoroczna edycja BIEGIEM PO ZDROWIE będzie wyjątkowa ponieważ uczcimy w ten sposób 65-lecie Radia Koszalin oraz 100-lecie niepodległości. Początek o godzinie 12.00.

Tegoroczna edycja akcji „Biegiem po zdrowie” odbędzie się w sobotę 16 czerwca pod hasłem "Bieg dla Niepodległej".
Start Biegu wyznaczony został na godzinę 12.00 sprzed siedziby Radia Koszalin - ul. Piłsudskiego 41. Dalej trasa wiodła będzie ulicami Piłsudskiego, Traugutta, 4 Marca i Sybiraków. Na mecie biegu - na terenie Wodnej Doliny - już o godzinie 12.00 rozpocznie się Rodzinny Festyn Rekreacyjny. Będą smaczne lody, prezentacje artystyczne i sportowe, zabawy integracyjne, porady kosmetyczne i dietetyczne, konkursy, karaoke, wywiady z uczestnikami oraz reporterskie debiuty. Nie zabraknie także atrakcji i animacji dla najmłodszych - dmuchanych zamków, placów zabaw, wodnych kul i ukrytych skarbów. Tutaj także każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma zdrowy posiłek.  Śniadania dla biegaczy przygotował Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział w Koszalinie.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w akcji „Biegiem po zdrowie” powinni zapisać się do udziału w biegu i odebrać kartę startową. Zapisy uczestników będą przyjmowane do 15 czerwca w siedzibie Polskiego Radia Koszalin przy ulicy Piłsudskiego 41 oraz w dniu startu od godziny 9.00 do 11.45.

Partnerem  9. Wielkiego Biegu Śniadaniowego ulicami miasta DLA NIEPODLEGŁEJ jest Grupa Energa.
www.energa.pl

Zapraszamy!