fot.organizator
Filharmonia Koszalińska zaprasza na koncert Julii Pietruchy. Nowe kompozycje, niekiedy smagane zimowym nadmorskim wiatrem, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane będą delikatnymi balladami. Nie zabraknie oczywiście folkowych melodii.

Polska aktorka i modelka. W 2001 roku zadebiutowała w teatrze na scenie warszawskiego Teatru Syrena. Była to teatralna adaptacja "Królowej śniegu". 11-letnia wówczas Julia odtwarzała w niej postać Gerdy. Rok później zwyciężyła w konkursie "Miss nastolatek". Jej telewizyjny debiut to podwójna rola sióstr bliźniaczek (Alicji i Julii) w telenoweli "Na Wspólnej". Rozgłos przyniosła jej kreacja Zosi Paluch w melodramacie "Jutro idziemy do kina". Otrzymała za nią specjalną nagrodę na 32 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Kolejne głośne tytuły z udziałem Pietruchy to przebojowe komedie "Testosteron" i "Lejdis".

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii Koszalińskiej. Subtelne dźwięki ukulele, na którym zagra Artystka, pozwolą na chwilę się zatrzymać i uciec od codzienności. Do dobrze znanych już instrumentów dołączy mandolina i puzon. Do współpracy koncertowej Julia Pietrucha zaprosiła tych samych wspaniałych muzyków, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż. Premiera albumu otworzy wiosenną trasę koncertową