Sam & Bart to duet założony przez Janka Samołyka i Szymona Bartkowiaka (członek zespołu The October Leaves). Swoją debiutancką płytę właśnie nagrywają w naszym Studiu Koncertowo-Nagraniowym im. Czesława Niemena. A przy okazji w najbliższą sobotę dadzą niepowtarzalny koncert w ramach Sceny Debiutów. Dziś w audycji rozmowa Arka Wilmana z duetem.

Dziś również:

- PŁYTA TYGODNIA: Krzysztof Zalewski „Zalewski śpiewa Niemena” (płyta do wygrania w konkursie!!!)
- rozmowa z ROSALIE, która właśnie wydała swój debiutancki album „Flashback”. Rok temu zadebiutowała EP'ką „Enuff”, przykuwając uwagę wyjątkowym głosem i odważnym podejściem do współczesnego r&b. „Flashback” to kontynuacja drogi obranej przez ROSALIE. Miłość do r&b z lat 90. miesza się tu z klasycznym hip-hopowym brzmieniem i wpływami nowej elektroniki.

- muzyka z kalendarza: Michael Jackson, Justin Timberlake, KC & The Sunshine Band, Chicago, ABBA, Blondie, Queen, Asia
- czy osoby niepełnosprawne czują się w naszym kraju wykluczone (wokół raportu Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie)
- reportaż Joanny Lejtan „Marzenie do spełnienia” (Historia matki, której chore dziecko w pierwszych tygodniach życia musiało być przewiezione z Koszalina do szpitala w Warszawie. Wysłużona karetka noworodkowa po drodze się psuła. Dziecko udało się w ostatniej niemal chwili dowieźć do warszawskiego szpitala i uratować . Teraz mama założyła fundację „Marzenie do spełnienia” i zbiera pieniądze na nową karetkę dla koszalińskiego szpitala)

Zapraszam
Sylwester Podgórski