fot. pixabay.com
Przez trzy godziny uczestnicy otrzymają ogromną dawkę muzyki, tańca, fitnessu, ale i pozytywnych endorfin, a to wszystko serwowane na polskiej, pięknej, mrzeżyńskiej plaży.

Wydarzenie jest OTWARTE i BEZPŁATNE, dlatego może uczestniczyć w nim każdy.

Na scenie od pierwszej edycji pojawiają się instruktorzy lokalni, najbardziej znani w kraju (m.in. Dominika Wójcikiewicz, Michał Sikorski, Marika Wójtowicz-Puchalska), ale przede wszystkim gwiazdy międzynarodowe - w ubiegłych latach była to Irina Chernova z Łotwy oraz Dovydas Veiverys z Litwy, który zagości również na naszej scenie w tym roku.

W tegorocznej edycji do grona instruktorskiego dołączy Claudiu Gutu z Rumunii - laureat NEXT ZUMBA STAR RISING, najbardziej prestiżowego konkursu w świecie Zumba Fitness. Obaj tegoroczni prezenterzy są zapraszani nie tylko w Europie na Maratony i Master Classy, ale także na świecie. W dodatku prowadzą bardzo aktywnie swoje konta na Youtube (i należą one do jednych z najpopularniejszych kanałów wśród instruktorów Zumba Fitness), a ich choreografie tańczą instruktorzy na całym świecie.

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin.

aj