fot. gwardia-koszalin.pl
Sztab szkoleniowy dał wolną rękę pięciu zawodnikom w poszukiwaniu nowych klubów. Wiosną w barwach Gwardii nie zobaczymy: Pawła Łysiaka, Krzysztofa Bułki, Macieja Gregorka, Patryka Sobiegraja oraz Bartłomieja Oleszczuka.

Paweł Łysiak wystąpił jesienią w ośmiu spotkaniach o ligowe punkty, z czego w dwóch wybiegł na boisko w podstawowym składzie. Już wiadomo, że wiosną będzie występował na wypożyczeniu w czwartoligowym Bałtyku Koszalin.

Krzysztof Bułka występował w koszalińskim zespole od lata 2016 roku. W poprzednim sezonie rozegrał w trzeciej lidze dwanaście meczów, strzelając dwa gole. Wiosną walczył z ciężką kontuzją kolana, jesienią pojawił się na murawie jedynie w meczu z GKS 1962 Jastrzębie. Jest obecnie testowany przez trzecioligową Kotwicę Kołobrzeg.

Maciej Gregorek wystąpił jesienią w dziesięciu meczach o ligowe punkty, z czego w jednym pojawił się na placu gry od pierwszej minuty. Bartłomiej Oleszczuk rozegrał w tej części sezonu siedem meczów, z kolei Patryk Sobiegraj nie wystąpił jesienią w żadnym spotkaniu.

Redakcja/gwardia-koszalin.pl/ar