fot. Organizator
Działająca przy Politechnice Koszalińskiej organizacja studencka „The North Fashion” zaprasza na casting dla modelek i modeli 12 stycznia o godzinie 17.00 oraz 13 stycznia o godzinie 15.00 w sali M7 na kampusie Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Racławickiej.

Casting ma za zadanie wyłonić z grona kandydatek modelki, które zaprezentują kreacje w trakcie pokazu mody „Fashion Day III edycja”, który będzie wydarzeniem kulturalno-artystycznym na cześć jubileuszu 50-lecia Politechniki Koszalińskiej oraz 20-lecia Instytutu Wzornictwa. Celem pokazu mody jest przedstawienie prac studentów oraz promocja Politechniki Koszalińskiej.

Organizacja studencka „The North Fashion” działa przy Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej od października 2013 roku. Jej celem jest rozwój warsztatu projektowego oraz tworzenie wydarzeń promujących kulturę mody. Studenci - członkowie organizacji - wiążą swoja przyszłość z projektowaniem mody, tworząc autorskie projekty z zakresu ubioru i biżuterii. Ważnym doświadczeniem są publiczne prezentacje i pokazy, które stanowią również wkład młodych ludzi w rozwój kulturalno-artystyczny miasta Koszalina i całego regionu.

Więcej informacji o castingu TUTAJ

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin.

aj