Studio Nagraniowo-Koncertowe im. Czesława Niemena w Polskim Radiu Koszalin zaprasza na koncert Anity Lipnickiej & The Hats w poniedziałek 12 lutego o godzinie 18.00.

Lipnicka jest jedną z najbardziej stylowych artystek, od lat konsekwentnie idącą (często pod prąd) obraną przez siebie drogą, bez względu na panujące aktualnie mody i trendy muzyczne. Jej twórczość inspirowana amerykańskim neo-folkiem oraz teksty pisane „prosto z serca" nieustannie inspirują słuchaczy i przecierają szlaki młodym artystom podążającym w tym samym kierunku.

Na koncercie w ramach trasy „Miód i dym” po raz pierwszy będzie można posłuchać na żywo nowych utworów. Nie zabraknie też starszych kompozycji, doskonale znanych fanom Anity Lipnickiej.

REZERWACJA MIEJSC:

Pierwsza pula biletów, która była dostępna od 05.02. pod adresem mailowym unplugged@radio.koszalin.pl została już wyczerpana.
 
Druga pula biletów do zdobycia od 07.02. do 09.02. (od środy do piątku) od godziny 10.05 do 13.30 w audycji Radia Koszalin „Na dobry dzień”. Szczegóły u prowadzącego program.

PULA REZERWACJI JEST OGRANICZONA!!!

Partnerem wydarzenia jest POLFERRIES Polska Żegluga Bałtycka SA.

aj

Anita Lipnicka & The Hats (fot. fot. Jacek Poremba)
Polferries