fot. Organizator
„HIP HOP na Fali” w Ustce to wydarzenie kulturalno-muzyczne, wspierające różnego rodzaju inicjatywy charytatywne. Impreza ma na celu wspieranie kultury w regionie, propagowanie muzyki oraz kultury hip hop m.in. za pośrednictwem „Otwartej RAP Sceny” dla lokalnych raperów. Wystąpią również gwiazdy polskiej muzyki hip hop – O.S.T.R. i TEDE.

„Otwarta RAP Scena” dla lokalnych raperów (godz.15:00-20:00) umożliwi młodym artystom zaprezentowanie się na dużej otwartej scenie za pomocą profesjonalnego nagłośnienia oraz obsługi technicznej. Pomiędzy występami poszczególnych raperów odbędą się także pokazy taneczne w stylu breakdance w ramach Mistrzostw Tańca Breakdance, organizowanych przez Haribo Crew. Dodatkowo o godz. 12:00 zacznie się pokaz malowania ulicznej sztuki graffiti.

Finałem całej imprezy będą koncerty gwiazd polskiej muzyki hip hop – O.S.T.R. i TEDE. Po zakończeniu imprezy (godz.22:00) odbędzie się afterparty w clubie „Sferique” na plaży.

Podczas całego wydarzenia zapewnione będą różne atrakcje dla młodzieży, a także dla najmłodszych.

Przeprowadzona będzie również zbiórka na rehabilitację Kuby Chmielowca, rejestracja potencjalnych dawców szpiku dzięki Muszkieterom Szpiku oraz zbiórka krwi za pomocą krwiobusa.

Studio muzyczne COLAB z pomocą Stowarzyszenia Centralne Wybrzeże Projekt zainicjowali organizację cyklicznej imprezy „HIP HOP na fali”, w porozumieniu oraz przy współpracy z Wydziałem Promocji Urzędu Miasta Ustka.

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin.

aj