W programie:

- Fitness, książki i poezja. Agata Marzec - polonistka, bibliotekarka i instruktorka fitness debiutuje jako poetka. Ma na koncie już zbiór opowiadań „Reminiscencje”, wydany w zeszłym roku, a nominowany do nagrody w konkursie „”Książka na jesień”. Jest laureatką kilku literackich konkursów rangi ogólnopolskiej. Tym razem wydała tomik poetycki „A w moim ogrodzie rosną...”
- Rozmowa z Hanką Wójciak o jej nowej płycie pt. „Zasłona”
- Spory sukces koszalińskiej niezależnej kultury - festiwalu Good Vibe Festival. Koszalińska marka została zaproszona na międzynarodowy festiwal do Krakowa - Hitch On Music Exchange. Koszalin reprezentować będzie wspólnie z zespołem Kamil Piotrowicz Septet

- PŁYTA TYGODNIA: SOUND'n GRACE „Życzenia”
- W kalendarzu: Pink Floyd, Perfect, Billy Idol, Deep Purple

- po 19.00 porozmawiamy o dzieciach odbieranych rodzicom i kierowanym do pieczy zastępczej
- zajrzymy do Cafe Europa
- a po 20.00 reportaż Grażyny Preder „Lubię bo polskie”. Katarzyna Żerdzicka-Jasionek, artysta plastyk, wiele lat temu porzuciła twórczość artystyczną i założyła z mężem gospodarstwo ekologiczne w Cewlinie, ale ze sztuką nie zerwała - prowadzi Galerię „Na Zakręcie” w Cewlinie, założyła chór i rysuje. Firma z Cewlina uczestniczyła w projekcie Polskiego Radia –„ Lubię bo polskie”, który wspiera polski przemysł.

Zapraszam
Adrian Adamowicz