Fundacja „Zdążyć z Miłością” przygotowuje kolejny koncert charytatywny. Na publiczność czeka moc muzycznych atrakcji na góralską nutę, czyli występy słynnej grupy Zakopower oraz Atom String Quartet. Założyciel Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka wraz z artystami wystąpi w Filharmonii Koszalińskiej 4 listopada o godzinie 18.00.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, którego celem jest pomoc samotnym bezdomnym mamom i ich dzieciom.

Fundacja „Zdążyć z Miłością” prowadzi dwa mieszkania chronione dla bezdomnych matek z dziećmi. Obecnie mieszka w nich pięć mam i dziewięcioro dzieci. Teraz przed Fundacją stoi ogromne wyzwanie – remont dachu i poddasza kamienicy, w której mieszczą się mieszkania. Koszt całej modernizacji wynosi ponad 200 tysięcy złotych. Część pieniędzy Fundacja zebrała dzięki hojności darczyńców. Potrzeba jeszcze ok. 80 tysięcy złotych. Przedstawicielki Fundacji wierzą, że brakującą kwotę uda się zdobyć właśnie podczas zapowiadanego koncertu charytatywnego.

Cegiełki-bilety na koncert w cenie 120 i 100 złotych są do nabycia w siedzibie Fundacji „Zdążyć z Miłością” oraz w kasie Filharmonii Koszalińskiej.

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin.

aj