fot. archiwum zespołu
Otwieramy Scenę Debiutów w Polskim Radiu Koszalin. Na pierwszym po wakacjach koncercie z tego cyklu wystąpi Mateusz Ziółko - piosenkarz, pianista, autor muzyki i tekstów piosenek. Artysta wraz z zespołem zagra 17 listopada o godz. 18.00 w Studiu Nagraniowo-Koncertowym im. Czesława Niemena Polskiego Radia Koszalin (ul. Piłsudskiego 41).

W dzieciństwie uczył się gry na pianinie i uczęszczał na zajęcia fortepianu. Szkoły Muzycznej jednak nie ukończył. Swój pierwszy zespół muzyczny założył w wieku piętnastu lat. Grał w nim m.in. na perkusji.

Brał udział w popularnych programach muzycznych, np. „Mam talent”, „Must Be the Music. Tylko muzyka” czy „Jaka to melodia”. W roku 2013 został finalistą programu „The Voice of Poland”. W tym samym roku wydał singiel pt. „Tak wiele”. Rok później (czerwiec 2014) wystartował w konkursie „SuperDebiuty” w ramach 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i ostatecznie wygrał po wykonaniu utworu „Wspomnienie” Czesława Niemena.

W październiku 2015 roku wspólnie z raperem Liberem nagrał utwór „7 rzeczy”, który zapowiadał jego pierwszy album studyjny. Wydana w maju tego roku płyta pt. „Na nowo” już w dniu premiery uzyskała status złotej.

REZERWACJA:

  1. Pierwsza pula miejsc dostępna od 06.11. pod adresem mailowym: unplugged@radio.koszalin.pl
  2. Druga pula dla tych, którzy od 13.11. do 17.11. od godz. 10.05 do 14.00 będą słuchali audycji Radia Koszalin „ Na dobry dzień”. Szczegóły u prowadzącego program.
Liczba miejsc ograniczona!

aj