Uroczystości związane z rocznicą Święta Niepodległości odbędą się 11 listopada o godzinie 15.00 w Centrum Kultury i Sportu na Sali Widowiskowej w Postominie. W trakcie gali zaprezentują się Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz inni wykonawcy w repertuarze patriotycznym.

Wkraczamy w setną rocznicę wielkiego wydarzenia historycznego - odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej” we współpracy z Centrum Kultury i Sportu, gminą i szkołą podstawową w Postominie pozyskały dofinansowanie ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” na organizację obchodów Święta Niepodległości. W ramach tego projektu zachęcamy mieszkańców naszego regionu do udziału w dwóch konkursach: literackim pt. „100 lat Niepodległości – moje refleksje w kontekście historycznym i literackim” oraz plastycznym pt. „A to Polska właśnie”. Dokładne informacje na stronie www.razem-lepiej.pl/

Podczas gali zostaną wręczone nagrody, dyplomy i podziękowania dla osób zaangażowanych w realizację projektu, wystąpi również Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz inni wykonawcy w repertuarze patriotycznym.

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin.

aj

niepodległa
Herb Postomina
Logo stowarzyszenia