Facebook/ Made in Koszalin
W grudniu br. Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje III Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny. Wyróżniając to, co w mieście unikalne, forum chce pokazać koszalinianom, że ich mała ojczyzna tętni życiem i że ma się czym pochwalić, zarówno w biznesie i IT, kulturze, jak i kreacji stylu życia.

Unikalne koszalińskie osiągnięcia zostaną wyróżnione i nagrodzone Laurami Made in Koszalin w trzech kategoriach: biznes (w tym podkategorie: IT, najlepszy produkt, firmy powyżej 5 lat oraz innowacje w biznesie), kultura i design oraz styl życia i inspiracje.

Do współpracy przy organizacji przedsięwzięcia zaproszono koszalińskie środowisko biznesowe oraz instytucje kulturalne. Partnerami Forum MADE IN KOSZALIN zostały Park Technologiczny SA, Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie oraz Politechnika Koszalińska. Patronat Honorowy Forum przyjął Prezydent Miasta Koszalina.

Organizatorzy zwracają się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc w wyłonieniu Waszym zdaniem wybitnych firm, osób czy najciekawszych koszalińskich wydarzeń, które zasługują na nominację do Laurów MADE IN KOSZALIN 2017 w 3 kategoriach: biznes, kultura i design, styl życia i inspiracje.

Do pobrania formularz nominacji TUTAJ. Propozycje nominacji można przesyłać do 20 października.

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin.

aj