Magazyn

Echo Zachodniopomorskiej Wsi

...

O audycji

Partnerem audycji jest Zachodniopomorska Izba Rolnicza.

W ostatnią niedzielę miesiąca o 7:10 na antenie Radia Koszalin emitujemy audycje w ramach cyklu „Echo Zachodniopomorskiej Wsi”.
To nasza propozycja programowa skierowana do rolników, a w niej wszystko, co dotyczy polskiej wsi. Przekazujemy informacje o działalności w regionie samorządu rolniczego, o tym, co dzieje się w agencjach rolniczych, a także zaglądamy do naszych gospodarzy.

Zaprasza Renata Pacholczyk
28 czerwca
2020
Echo Zachodniopomorskiej: kilka nowinek ułatwiających gospodarowanie Echo Zachodniopomorskiej Wsi (28.06)
14 czerwca
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m.in. o sytuacji w rolnictwie w dobie braku wody Echo Zachodniopomorskiej Wsi (14.06)
31 maja
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m.in. o wypłatach pomocy dla producentów rolnych Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m.in. o wypłatach pomocy dla producentów rolnych
17 maja
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m.in. o nowej automatycznej stacji meteorologicznej w województwie zachodniopomorskim Echo Zachodniopomorskiej Wsi (17.05.2020)
26 kwietnia
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m.in. o wpływie suszy i koronawirusa na pracę rolników Echo Zachodniopomorskiej Wsi 26.04
12 kwietnia
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m.in. o problemach rolników w związku z panującą epidemią Echo Zachodniopomorskiej Wsi (12.04)
29 marca
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi: o wpływie epidemii koronawirusa na rolnictwo Echo Zachodniopomorskiej Wsi: o wpływie epidemii koronawirusa na rolnictwo
15 marca
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m.in. o epidemii koronawirusa w rolniczym aspekcie Echo Zachodniopomorskiej Wsi (15.03)
23 lutego
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m. in. o zwiększeniu kompetencji dla Izb Rolniczych Echo Zachodniopomorskiej Wsi: m. in. o zwiększeniu kompetencji dla Izb Rolniczych
9 lutego
2020
Echo Zachodniopomorskiej Wsi
Witam i zapraszam do słuchania nie tylko naszych gospodarzy, ale również tych, którym sprawy wsi, a przede wszystkim naszych rolników są bliskie.

Audycja Echo Zachodniopomorskiej wsi na naszej antenie w każdą drugą i ostatnią niedzielę miesiąca o godzinie 15.40.
A o czym dziś powiemy oczywiście o tym, co rolnikom spędza sen z oczu. To między innymi susza, która już o tej porze roku daje się we znaki. Ponownie spotkamy się z najbardziej innowacyjną rolniczką województwa zachodniopomorskiego i jedną z trzech takich rolniczek w Polsce.

Renata Pacholczyk zapraszam
Echo Zachodniopomorskiej Wsi
Więcej »