fot. archiwum prk24.pl
Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, poseł ziemi koszalińskiej z ramienia Prawa i Sprawiedliwości był gościem porannego „Studia Bałtyk”. W rozmowie z Anną Popławską odniósł się m.in. do zbliżających się wyborów parlamentarnych.

Paweł Szefernaker jest „jedynką” na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości w okręgu czterdziestym, obejmującym m.in. Koszalin i Kołobrzeg.

- Jest to wyróżnienie za moją pracę w rządzie i w tej kadencji parlamentu oraz wielkie zobowiązanie do tego, by walczyć o jak najlepszy wynik dla Prawa i Sprawiedliwości i do tego, by jak najwięcej wyborców w naszym regionie przekonać do tej partii. Jeżeli mieszkańcy zaufają mi, to wciąż będę kontynuował pracę na rzecz Pomorza Środkowego - powiedział Paweł Szefernaker. - Mogę już dzisiaj stanąć do debaty i rozmawiać z opozycją, co zrobiłem dla regionu i co oni zrobili. Rząd Prawa i Sprawiedliwości jako pierwszy przeznaczył środki na budowę drogi S11 z Koszalina w stronę Poznania. W Koszalinie jest także siedemnasty oddział Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Zwiększamy zatem rangę  regionu. To jest pierwszy krok do tego, by nadać charakter wojewódzki miastu, które było za rządów Platformy Obywatelskiej pomijane. Mógłbym jeszcze wiele spraw i dofinansowań wymieniać, które przekazano dla Koszalina. Bardzo dużo jest też przed nami. Wszystkiego nie da się oczywiście zrobić, bo jesteśmy tylko ludźmi - podsumował.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

red./rż

Posłuchaj

Gość Studia Bałtyk: Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji