fot. Jacek Żukowski
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku rozszerza swoją ofertę dla mieszkańców miasta i regionu. Jednocześnie poszukuję chętnych do pracy w nowej placówce, oferując bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.

- Obiekt, w którym powstanie nowa przychodnia jest remontowany i przygotowywany tak, by spełnić wymagania personelu i pacjentów. Przychodnia będzie funkcjonować w kompleksie szpitala przy ul. Hubalczyków, ale w odrębnym, parterowym budynku. To gwarantuje bezpieczeństwo pracy, parking w sąsiedztwie, łatwy dostęp do obiektu, a jednocześnie bliskość poradni specjalistycznych i oddziałów szpitalnych. Termin zakończenia prac modernizacyjnych planowany jest na kwiecień - powiedział na naszej antenie Marcin Prusak, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku.


Jednostka ciągle poszukuje nowych pracowników medycznych. - Gwarantujemy dogodną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz urlopy szkoleniowe - dodał rzecznik.

Osoby zainteresowane pracą, powinny skontaktować się z działem kadr szpitala.

Więcej w poniższym materiale.

jż/mt

fot. WSS w Słupsku

Posłuchaj

Marcinem Prusak, rzecznik słupskiego szpitala