Płyta tygodnia
Rok 2020, tydzień 13
24/03/2020, 11:14
Jeden z najpopularniejszych wykonawców pop powraca, by w tych trudnych czasach przynieść nam odrobinę ukojenia i ucieczki do krainy zmysłowych i nastrojowych dźwięków.
Rok 2020
Tydzień 11
Płyta Tygodnia: ARTUR ROJEK "Kundel " Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, Artur Rojek wraca z albumem zatytułowanym „Kundel”.
Rok 2020
Tydzień 11
Płyta Tygodnia: KARAŚ/ROGUCKI "Ostatni bastion romantyzmu" KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk, dało harmonijny efekt w postaci „Ostatni bastion romantyzmu”.
Rok 2020
Tydzień 09
Płyta Tygodnia: BARTEK KRÓLIK "Pan od muzyki" Bartek Królik prezentuje pierwszy solowy album w karierze. Kompozytor i wokalista, wiolonczelista, basista oraz producent muzyczny, który stoi za sukcesem między innymi takich gwiazd jak Sistars, Agnieszka Chylińska, Łąki Łan, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Tede, O.S.T.R., tym razem zdecydował się mówić „własnym głosem”.
Rok 2020
Tydzień 08
Płyta Tygodnia: JAMES ARTHUR "You " Na płycie Jamesa Arthura – „YOU”, znajdują się takie hity jak: „Naked”, „Falling Like The Stars”, czy „Empty Space”. Wśród gości poza Ty Dolla $ign i Shotty Horra pojawia się Travisa Barkera z blink-182, czy Adama Lazzara z Taking Back Sunday.
Rok 2020
Tydzień 06
Płyta Tygodnia: BLOSSOMS "Foolish Loving Spaces " „Foolish Loving Spaces” to trzeci album niezwykle popularnej indie-rockowej formacji Blossoms.
Rok 2020
Tydzień 05
Płyta Tygodnia: RALPH KAMIŃSKI "Młodość" Druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kamińskiego
Rok 2020
Tydzień 04
Płyta Tygodnia: HALSEY "Manic" „Manic” – trzeci album Halsey, następca wydanego w 2017 „hopeless fountain kingdom”, które zadebiutowało na szczycie Billboard 200.
Rok 2020
Tydzień 03
Płyta Tygodnia: SELENA GOMEZ "Rare" Trzeci solowy album byłej gwiazdki seriali „Nie ma to jak hotel”, „Hannah Montana” czy „Czarodzieje z Waverly Place” to zestaw popowych piosenek z elementami elektroniki, R&B, hip-hopu oraz brzmień retro. Jak mówi sama Selena: „Ta płyta reprezentuje moją podróż ku uzdrowieniu oraz rozwojowi. Nigdy wcześniej nie czułam takiej dumy z albumu”.
Rok 2020
Tydzień 02
Płyta Tygodnia: ZUCCHERO "D.O.C." Jeden z najbardziej uznanych włoskich artystów, Zucchero, prezentuje album „D.O.C.”. Na krążek trafiło 11 premierowych kompozycji.
Rok 2020
Tydzień 01
Płyta Tygodnia: HARRY STYLES „Fine Line” „Fine Line” to drugi studyjny album Harry'ego Stylesa, którego debiutancki album wydany w 2017 roku osiągnął w Polsce status platynowej płyty
Więcej »