Płyta tygodnia
Rok 2019, tydzień 42
20/10/2019, 12:57
Napisany przez Keane oraz wyprodukowany przez Davida Kostena i zespół, „Cause and Effect” to piąty studyjny album niezwykle popularnej brytyjskiej grupy. Na krążek trafiło 11 utworów nagranych w Londynie i Sussex. Wszystkie cztery poprzednie wydawnictwa Keane debiutowały w UK na pierwszym miejscu list sprzedaży.
Rok 2019
Tydzień 41
Płyta Tygodnia: EMELI SANDE „Real Life" Codziennie płyta do wygrania!
Rok 2019
Tydzień 40
Płyta Tygodnia: PIOTR CUGOWSKI „40” Codziennie album do wygrania!
Rok 2019
Tydzień 39
Płyta tygodnia: MIKROMUSIC „Z dolnej półki” Codziennie płyta do wygrania!
Rok 2019
Tydzień 38
Płyta Tygodnia: SAM FENDER „Hypersonic Missiles” „Hypersonic Missiles” zostało napisane, nagrane i wyprodukowane w samodzielnie zbudowanym przez Sama Fendera studiu nagraniowym w garażu w North Shields. Za produkcję odpowiada wieloletni przyjaciel muzyka, Bramwell Bronte.
Rok 2019
Tydzień 37
Płyta tygodnia: RED BOX „Chase The Setting Sun” Historia zatoczyła koło wraz z wydaniem „This Is What We Came For” - pierwszego singla Red Box z nadchodzącego studyjnego albumu „Chase The Setting Sun”.
Rok 2019
Tydzień 36
Płyta Tygodnia: LANA DEL REY "Norman Fucking Rockwell!"
…czyli senne, oniryczne piosenki o Ameryce, która przeminęła . A także miłosne, niepokojące ballady o nie zawsze szczęśliwych związkach. "Rolling Stone" zachwyca się tym krążkiem słowami: „Na swoim szóstym, ekscytującym albumie, Del Rey serwuje mroczno-romantyczną wizję kalifornijskiego snu, która może posłużyć za epitafium dla całego kraju” Lana Del Rey nazwała swój nowy album oraz jedną ze znajdujących się na nim piosenek na cześć słynnego nowojorskiego artysty malarza i ilustratora. Rockwell, który zmarł w 1978 roku w wieku 84 lat, zapisał się w historii amerykańskiej popkultury przede wszystkim za sprawą okładkowych ilustracji dla "The Saturday Evening Post", które tworzył dla pisma przez niemal pięćdziesiąt lat.

Głównym producentem albumu oraz współautorem jest Jack Antonoff.
Rok 2019
Tydzień 35
Płyta Tygodnia: LIONEL RICHIE „Hello From Las Vegas” Płyty do wygrania!
Rok 2019
Tydzień 34
Płyta Tygodnia: TAYLOR SWIFT „Lover” „Lover” to siódmy album w dyskografii artystki. W rozmowie z magazynem „Billboard” Taylor mówi o albumie: „Będzie bardzo romantyczny. Ale nie będzie tam tylko piosenek o spełnionej miłości. Romantyzm może oznaczać też samotność, smutek czy przechodzenie przez konflikt… Najważniejsze, by mieć na to odpowiedni ogląd.”
Rok 2019
Tydzień 33
Płyta Tygodnia: MABEL ,,High Expectations" „High Expectations” to pokaz niezwykłego talentu Mabel. To coś więcej niż płyta – to historie, nad którymi artystka pracowała przez niemal całe życie. Już sam tytuł powstał dawno temu, a wokalistka ma tatuaż z takim napisem
Rok 2019
Tydzień 32
Płyta Tygodnia: OF MONSTERS OF MEN “Forever Dream” Płyty do wygrania!
Więcej »