Przemysław Grabiński

p.grabinski@radio.koszalin.pl
668 193 409

O autorze

Rodowity pilanin. Piłę i okolice zna jak własną kieszeń. Lubi wiedzieć „co się dzieje”. Przygodę z radiem rozpoczął od szkolnego radiowęzła w podstawówce i ta fascynacja trwa do dziś. Praktycznie nie rozstaje się też z aparatem fotograficznym. Miłośnik nowych technologii. Gdy odrywa się od komputera, smartfona czy tabletu, lubi zasiąść w wygodnym kinowym fotelu.
RozwińZwiń
26 czerwca 12:51 Źródło: Redakcja Policjanci z Piły zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pedofilię To mieszkaniec powiatu pilskiego. Śledczy z Prokuratury Rejonowej w Chodzieży, która prowadzi to postępowanie potwierdzają, że sprawa dotyczy przestępstw seksualnych na szkodę małoletnich 26 czerwca 11:01 Mieszkanka Piły padła ofiarą oszusta. Straciła 140 tysięcy złotych 71-letnia kobieta podała oszustowi dane dostępu do konta bankowego, a ten ukradł z niego 140 tysięcy złotych 25 czerwca 15:34 Źródło: Redakcja Dziki ponownie w centrum Piły. Park Miejski został zamknięty Wszystko wskazuje na to, że zwierzęta zadomowiły się w nim na dobre. Dziki wróciły nie tylko do parku, ale i również na pobliskie działki. Widywane są także na osiedlach 20 czerwca 15:42 Źródło: Redakcja W lasach naszego regionu utrzymuje się wysoki stopień zagrożenia pożarowego Od lat główną przyczyną pożarów w lasach jest działalność człowieka. Niekiedy to celowe podpalenie, ale bardzo często też zwykła nieostrożność 19 czerwca 17:35 W Jastrowiu rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Bukowińskie Spotkania” [ZDJĘCIA] Biorą w nim udział zespoły m.in. z Polski, Rumunii, Węgier i Ukrainy. Do piątku główną areną tego wydarzenia będzie Jastrowie, a później – do niedzieli – festiwal przeniesie się do Piły 18 czerwca 14:25 Na poligonie drawskim trwają ćwiczenia DRAGON-19 [ZDJĘCIA] To jedno z kluczowych wydarzeń szkoleniowych tego roku na wschodniej flance NATO. Manewrom wojsk sojuszniczych przyglądał się dziś Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej 17 czerwca 15:24 Źródło: Redakcja Poseł Marcin Porzucek mówił w Pile m.in. o programach „Klub” i rozszerzonym „500 plus” Około 50 klubów sportowych z północnej Wielkopolski skorzysta z dofinansowania z programu „Klub” Ministerstwa Sportu i Turystyki 16 czerwca 14:00 Ulicami Piły przeszedł dziś Marsz dla Życia i Rodziny [ZDJĘCIA] Kilkaset osób zamanifestowało w ten sposób przywiązanie do wartości, które towarzyszą ich rodzinom na co dzień 15 czerwca 15:19 Festyn „Las na Wyspie” z okazji 95-lecia Lasów Państwowych Pokazują swoją codzienną, ciężką pracę i bogactwo lasów. Leśnicy z Piły zaprosili dziś mieszkańców regionu do Parku na Wyspie w Pile na festyn „Las na Wyspie”
14 czerwca 13:59 Źródło: Redakcja Mieszkańcy Marcinkowic nie chcą, by w ich miejscowości powstała bioelektrownia Obawiają się fetoru. Mają złe doświadczenia na przykładzie pobliskiej wsi, gdzie działa już podobna inwestycja
Więcej »