Edyta Lubiak

e.lubiak@radio.koszalin.pl
506 178 010

O autorze

Krystyna Czubówna Polskiego Radia Koszalin (niestety nie doczekam się stwierdzenia, że Czubówna ma głos jak Edyta Lubiak :). Można ją usłyszeć w serwisach informacyjnych na antenie regionalnej i lokalnej w programie miejskim w Słupsku. Jest autorką interwencyjnych programów, reportaży i krótszych form reporterskich. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Prawa i Administracji.
RozwińZwiń
27 listopada 20:51 Ponad 800 LED-owych lamp stanie w gminie Kobylnica Energooszczędne lampy oświetlą 30 kilometrów dróg. Koszt inwestycji to 12 milionów złotych 27 listopada 08:54 30 zakażonych koronawirusem osób w DPS-ie w Przytocku Pozytywny wynik dały próbki pobrane od 25 pensjonariuszy i pięciu osób z personelu placówki z powiatu słupskiego. Większość z nich przechodzi zakażenie łagodnie 26 listopada 12:11 Katarzyna Gnatońska-Bona: trądzik trądzikowi nierówny. Zwłaszcza ten po 30-tym roku życia Wystąpienie trądziku w wieku młodzieńczym lub jego brak nie ma wpływu na to, czy pojawi się on po 30-tce. Ważne, żeby dobrze rozpoznać jego przyczynę i dobrać odpowiedni sposób przeciwdziałania
26 listopada 10:53 Waldemar Kuczma: kryminologia i kryminalistyka to dwa różne zagadnienia Gościem Edyty Lubiak w audycji „Aktywna akademia” był Waldemar Kuczma z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, który zachęcał do studiowania na słupskiej uczelni kryminologii z kryminalistyką 20 listopada 10:13 15. odsłona Festiwalu „Miejsce Kobiet” w Słupsku obędzie się w formie zdalnej Podobnie jak w latach ubiegłych obowiązuje motto - otwarta impreza organizowana przez kobiety, o kobietach i nie tylko dla kobiet. Dzięki temu, że akcja odbywa się online, po raz pierwszy filmowa część „Miejsca Kobiet” będzie dostępna dla widzów z całego kraju. 19 listopada 21:10 Dr Izabela Szkurłat: nasi studenci znajdują pracę m.in. w policji, straży granicznej i wojsku 18 listopada 19:11 Źródło: redakcja Katarzyna Gnatońska-Bona: nieprawidłowe odżywianie i stres powodują pojawianie się u dorosłych trądziku 16 listopada 20:19 Źródło: redakcja Co dalej z wiatrakami w Dobieszewie? Wójt gminy Dębnica Kaszubska: mamy prawomocne pozwolenie na budowę, ale są pewne problemy Sześć dużych siłowni wiatrowych ma powstać w okolicach Dobieszewa w gminie Dębnica Kaszubska. Ich budowa miała ruszyć w lipcu, ale została wstrzymana. 9 listopada 16:55 Anna Walczak: procedura adopcyjna jest długa i wnikliwa; chcemy przygotować kandydatów do roli rodziców 7 listopada 09:19 Słupscy policjanci sprawdzają miejsca, w których przebywają bezdomni Wraz z rozpoczęciem okresu jesienno-zimowego, słupscy policjanci rozpoczęli regularne kontrole miejsc, w których mogą przebywać osoby bezdomne.
Więcej »