Tomasz Tran

t.tran@radio.koszalin.pl
94 347 09 23

O autorze

Artysta od urodzenia, inżynier z wyboru. Dziennikarz, muzyk, wokalista, instrumentalista, dj, mc. Absolwent szkoły muzycznej, prawdziwy muzyczny entuzjasta, osoba pełna kontrastów. Kilkanaście lat temu zamienił akordeon na mikrofon i dj-kę, i od tamtej pory występuje na największych eventach w Polsce. Pasjonat muzyki elektronicznej, otwarty na wiele brzmień, autor tekstów piosenek. Często sięga po brzmienia nietuzinkowe, niezwykle inspirujące. To właśnie radość czerpana z muzyki jest dla niego największą wartością.Stąd w swoich programach tak chętnie dzieli się energią i pogodą ducha.
RozwińZwiń
14 lutego 15:02 Rozmowa Tomasza Trana z Robertem Cichym - gitarzystą, wokalistą, kompozytorem i producentem 13 lutego 09:53 Źródło: Tomasz Tran, Adam Iwaszkiewicz Rozmowa z Anitą Lipnicką przed koncertem w Radiu Koszalin Za nami kolejny koncert w ramach Muzycznej Sceny Radia Koszalin. Tym razem wystąpiła Anita Lipnicka z zespołem The Hats, zaprezentowała piosenki z nowej płyty „Miód i Dym” oraz swoje największe przeboje sprzed lat. Przed koncertem z wokalistką rozmawiał Tomasz Tran.

Retransmisja koncertu Anity Lipnickiej na antenie Radia Koszalin 25 lutego o godzinie 16.00.
1 lutego 18:30 Dodatkowe patrole policji na ulicach Koszalina W ramach adaptacji zawodowej 21 młodych stażem policjantów pełni służbę na terenie podległym koszalińskiej komendzie. Funkcjonariuszom towarzyszą bardziej doświadczeni koledzy 31 stycznia 15:16 Rozmowa Tomasza Trana z Rosalie 30 stycznia 16:11 Koszalińscy studenci na uczelni będą ćwiczyć niemal jak w szpitalu W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koszalinie powstanie Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej. Obiekt będzie miał za zadanie odtwarzać warunki panujące na nowoczesnej sali szpitalnej 7 grudnia 18:30 Znamy laureatów koszalińskiego konkursu „Firma na start” Uczestnicy musieli w jego ramach przygotować biznesplan oraz przejść cykl szkoleń przygotowujących do prowadzenia działalności gospodarczej 10 października 19:40 Adam Bielan w Koszalinie: Mam nadzieję, że region koszaliński będzie się szybko rozwijał Wicemarszałek Senatu był gościem Koszalińskiego Klubu Rzeczpospolitej 15 września 15:00 Źródło: Redakcja Tragiczne skutki pożaru w Darłowie [WIDEO, ZDJĘCIA] Jedna osoba zginęła, a niemal 30 zostało ewakuowanych w wyniku pożaru domu socjalnego. Policja i straż na miejscu ustala przyczyny zdarzenia 29 czerwca 12:20 PGK tymczasowym zarządcą schroniska w Koszalinie Przedsiębiorstwo placówką zajmować się będzie przez najbliższe 3 miesiące. W międzyczasie miasto ogłosi przetarg na nowego administratora 13 lutego 06:00 W niedzielę do morza weszło ponad 2 tys. osób W Mielnie zakończył się Międzynarodowy Zlot Morsów. Miłośnicy zimnej kąpieli spotkali się tam po raz 14
Więcej »