Daria Sikorska

d.sikorska@radio.koszalin.pl
94 347 09 92

O autorze

Jestem ogniem i wodą. Jak to żywioły - pojawiam się w różnych miejscach. Pochodzę z dużego miasta, ale bardzo dobrze czuję się poza jego zasięgiem. Radio towarzyszy mi od zawsze, chociaż w rozgłośni pracuję od niedawna. Na co dzień zasilam szeregi nowych mediów. Chętnie realizuję materiały muzyczne. Gdybym mogła rozciągnąć czas to z pewnością poświęciłabym go na podróże i naukę języków obcych. Chciałabym również popróbować swoich sił w dubbingu.
RozwińZwiń
9 marca 23:24 AZS Koszalin przegrywa mecz z MKS Dąbrową Górniczą (70:86) Biało-niebiescy przerwali dobrą passę i na własnym parkiecie ulegli zawodnikom ze Śląska. Jednak wygrana gości wcale nie była taka oczywista.
10 lutego 23:06 AZS Koszalin pokonuje Stelmet Enea Zielona Góra (82:80) 28 stycznia 01:39 AZS Koszalin przełamuje złą passę i wygrywa na własnym boisku 98:92 Dawno trybuny nie były tak wypełnione, jak podczas meczu AZS Koszalin - King Szczecin. Kibice zagrzewali zawodników do bardzo zaciętej i wyrównanej walki.  28 stycznia 00:54 Mecz AZS Koszalin - King Szczecin 98:92 [ZDJĘCIA] Dawno trybuny nie były tak wypełnione, jak podczas meczu AZS Koszalin - King Szczecin. Kibice zagrzewali zawodników do bardzo zaciętej i wyrównanej walki.  10 stycznia 11:00 Licea z regionu wśród najlepszych szkół w Polsce Już po raz 20. magazyn „Perspektywy” przygotował zestawienie najlepszych liceów i techników. Wśród szkół średnich zwyciężyła szczecińska „trzynastka” 10 listopada 10:00 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszym regionie [INFORMATOR] Dziś obchodzimy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości 8 listopada 08:17 Kilka miejscowości w powiecie koszalińskim było odciętych od prądu We wtorek po godzinie 18.00  m.in. w Będzinie, Gąskach, Starych Bielicach, Sarbinowie, czy Kazimierzu Pomorskim nie było prądu do późnych godzin nocnych 8 października 21:49 Po 12 latach przerwy Polska ponownie na mundialu! Wygrana z Czarnogórą 4:2 zapewniła biało-czerwonym miejsce na Mistrzostwach Świata w Rosji. Zwycięskie bramki strzelili Mączyński, Grosicki, Lewandowski i gol samobójczy Stojkovića 10 lipca 18:40 Wystartował Festiwal Media i Sztuka [PROGRAM] To już 7. edycja tego wydarzenia. Co roku, do Darłówka przyjeżdżają przedstawiciele świata kultury i sztuki, a także sportu. Przez cztery dni trwania imprezy dziennikarze Radia Koszalin prowadzą plenerowe studio i relacjonują przebieg festiwalu 6 lipca 05:59 Historyczny awans. Polska na 6. miejscu w rankingu FIFA Polska reprezentacja jeszcze nigdy wcześniej nie była tak wysoko sklasyfikowana. Drużyna Adama Nawałki nie przegrała meczu od ponad roku
Więcej »