Marcelina Marciniak

m.marciniak@radio.koszalin.pl

O autorze

Chciałam być analitykiem medycznym, ale w liceum pierwszy raz wzięłam do ręki mikrofon. I się zaczęło. Pierwsze dziennikarskie kroki stawiałam w Radiu Koszalin. Później studia dziennikarskie i pierwsza praca. Przez dwa lata zawodowe szlify zdobywałam w redakcji Radia Eska i Radia Plus Koszalin. Teraz historia zatoczyła krąg i wróciłam w miejsce, gdzie zrozumiałam, kim chcę w życiu być. W pracy zawsze staram się być jak najbliżej ludzi. To sprawia mi największą radość. Prywatnie - od lat zasłuchana w Joy Division i Radiohead.
RozwińZwiń
17 lutego 14:58 Urzędnicy pomagają tworzyć jednolity plik kontrolny. Mikroprzedsiębiorcy mogli dziś skorzystać z ich pomocy Pomagano głównie przy wypełnianiu elektronicznej ewidencji zakupów i sprzedaży VAT. Dyżury w Urzędach Skarbowych potrwają do 24 lutego 16 lutego 11:19 Wniosek Stanisława Gawłowskiego o zrzeczenie się immunitetu trafił do Prokuratury Krajowej Wcześniej wniosek dotyczący zrzeczenia się immunitetu przez koszalińskiego posła Platformy Obywatelskiej został pozytywnie zaopiniowany przez Komisję Regulaminową i Spraw Poselskich 15 lutego 17:30 W Koszalinie ruszyły przygotowania do śniadania Wielkanocnego dla samotnych i potrzebujących Na świątecznym spotkaniu każdy będzie mógł zjeść tradycyjne potrawy i złożyć sobie życzenia. W planach są także prezenty oraz program artystyczny 12 lutego 16:40 Działania prokuratury to kompromitacja - twierdzi poseł PO Stanisław Gawłowski. Śledczy chcą mu postawić kilka zarzutów Postawienie politykowi zarzutów będzie możliwe po uchyleniu posłowi immunitetu - wyjaśnia prokurator Aldona Lema 3 lutego 16:32 Poseł PO z Koszalina nie zgadza się z zarzutami prokuratury. Utrzymuje, że sprawa ma charakter polityczny Poseł Stanisław Gawłowski zwołał dzisiaj konferencję. Omawiał na niej zarzuty, które utrzymują wobec niego śledczy.
3 lutego 09:35 W Sianowie wyróżniono najlepszych wolontariuszy minionego roku Trzy statuetki trafiły do rąk mieszkańców zaangażowanych w działania społeczne. W sumie w działaniach charytatywnych w Sianowie uczestniczyło ponad 300 osób 1 lutego 23:51 Premiera filmu o Przemysławie Gosiewskim. Film pt. "Mój syn" pokazano w czwartek w kinie "Bajka" Film przedstawia życie pochodzącego z Darłowa polityka. Jego dzieciństwo, czasy studenckie oraz pracę parlamentarzysty 30 stycznia 19:33 Eksperci komentują ograniczenie handlu w niedziele Andrzej Duda podpisał ustawę ograniczającą handel w niedzielę. Decyzję prezydenta komentują Sławomir Majchrzak i Piotr Huzar 28 stycznia 19:30 Dziecko wypadło z okna mieszkania znajdującego się na drugim piętrze kamienicy [AKTUALIZACJA] Do zdarzenia doszło wczesnym popołudniem w niedzielę. Kilkunastomiesięczna dziewczynka przeżyła upadek 27 stycznia 19:55 Jezioro skrywa tajemnicę [ZDJĘCIA] Odnaleziony przez nurków wrak radzieckiego myśliwca spoczywa w jeziorze Miedwie. Odrzutowiec to najprawdopodobniej MIG 15
Więcej »