Anna Popławska

a.poplawska@radio.koszalin.pl
94 347 09 22

O autorze

Koszalinianka z urodzenia i z wyboru. Dla niej pobudka przed świtem i jazda przez śpiące miasto to pestka. Wszystko przez to, że lubi pić kawę w dobrym towarzystwie... słuchaczy. Jej „dzień dobry" jest w radiu pierwsze. W czasie pracy w królestwie informacji, a w czasie wolnym w królestwie domowników dwu- i czworonożnych. Należy do szczęśliwej mniejszości, dla której praca to pasja. Choć do szczęścia potrzebuje jeszcze książek i sprawnego roweru.
RozwińZwiń
11 sierpnia 08:57 Kazimierz Kleina: powinniśmy namawiać Białoruś do czegoś na kształt polskiego Okrągłęgo Stołu
Senator Platformy Obywatelskiej, który był gościem porannego „Studia Bałtyk” odniósł się między innymi do sytuacji po wyborach prezydenckich na Białorusi oraz do zapowiadanego przez Rafała Trzaskowskiego ruchu „Nowa Solidarność”
10 sierpnia 08:47 Źródło: redakcja Czesław Hoc: jesteśmy zaniepokojeni sytuacją na Białorusi Wiceprzewodniczący sejmowej komisji zdrowia i kołobrzeski poseł PiS, który był gościem porannego „Studia Bałtyk” skomentował między innymi powyborcze wydarzenia na Białorusi oraz odniósł się do obecnej sytuacji epidemicznej w Polsce 8 sierpnia 17:15 Gościem Anny Popławskiej w audycji „Radioportret” był Radosław Grzebień Radosław „Jeż z Jeżyczek” Grzebień to społecznik, strażak ochotnik, organizator wielu ciekawych wydarzeń, między innymi zbiórek krwi w Jeżyczkach 7 sierpnia 18:37 Źródło: redakcja Tomasz Czuczak: jesienią mieszkańcy Koszalina wybiorą nowe rady osiedli Do zdobycia jest 255 mandatów w 17 radach 7 sierpnia 18:02 Źródło: redakcja Ponad 20 milionów złotych mniej w budżecie Koszalina z powodu koronawirusa Władze miasta policzyły, o ile spadły wpływy do budżetu przez pierwsze półrocze tego roku 6 sierpnia 18:09 Źródło: redakcja Szansa na kolejne mieszkania „społeczne” w Koszalinie Ich budowę zakłada podpisany dziś list intencyjny z Krajowym Zasobem Nieruchomości. Dzięki temu na należących do KNZ-u działkach na terenie Koszalina mają powstać mieszkania w formule TBS-u. 5 sierpnia 18:50 „Wieczorne spotkania” o ciekawostkach kulturalnych w regionie Wyjątkowe odkrycie w darłowskim muzeum. Jak się okazuje, znajdujący się od lat w zbiorach muzeum dzwon - datowany pierwotnie na przełom wieku XVIII i XIX - jest o 300 lat starszy. Odkrył to historyk z Polskiej Akademii Nauk profesor Adrian Jusupovic, który do Darłowa wybrał się na wakacje. Podczas zwiedzania darłowskiego muzeum jego uwagę przykuł napis na dzwonie 20 lipca 20:46 Źródło: redakcja Do końca roku z krajobrazu Koszalina może zniknąć nawet 150 drzew Mówiła o tym w Polskim Radiu Koszalin dyrektor Zarządu Dróg i Transportu Anna Grabuszyńska. 20 lipca 19:16 Źródło: redakcja Nawet kilkaset tysięcy złotych mogą wynieść straty po pożarze budynku gospodarczego w Barnowie w powiecie bytowskim Pożar gasiło 12 zastępów straży pożarnej. Nikt nie ucierpiał. Konie znajdujące się w obiekcie zdołały uciec. 20 lipca 08:53 Źródło: redakcja Małgorzata Golińska: zawsze, gdy Platforma Obywatelska przegrywa, to jej politycy uważają, że wybory nie są demokratyczne Tak wiceminister środowiska i szczecinecka posłanka Prawa i Sprawiedliwości, która w poniedziałek była gościem porannego „Studia Bałtyk”, skomentowała trwający od wyborów w 2015 roku konflikt między dwiema głównymi partiami politycznymi
Więcej »