Iwona Kilczewska

i.kilczewska@radio.koszalin.pl
94 347 09 20/22

O autorze

Zabiegana, ale zawsze rzetelna. Matka i żona pokaźnej rodziny, ale najbardziej kochająca swoje trzy czarne psy. Spokój i ukojenie odnajduje w codziennych spacerach po lesie. Do pracy - nawet o 5 rano - bez względu na pogodę jeździ rowerem, choć jest starym, doświadczonym kierowcą. Hobby: polityka i nurkowanie.
RozwińZwiń
13 stycznia 11:07 Źródło: redakcja 5-latek wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy Młyńskiej w Koszalinie [AKTUALIZACJA] Chłopiec w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Jak dowiedziało się Polskie Radio Koszalin, dziecko jest na oddziale intensywnej terapii. Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 10.00 5 stycznia 16:42 Źródło: PAP Kołobrzeżanin oszukany na ponad 168 tys. zł metodą „na zdalny pulpit” Mieszkaniec Kołobrzegu przekonany, że uzyskał możliwość realizacji transakcji na rynku kryptowalut, zainstalował aplikację, dzięki której dostęp do jego komputera i konta bankowego uzyskali oszuści. Jak podała we wtorek kołobrzeska policja pokrzywdzony metodą „na zdalny pulpit” stracił ponad 168 tys. zł. 10 grudnia 13:48 Biblioteka w Sianowie najlepsza w kraju Placówka po raz  kolejny została doceniona, przez Instytut Książki oraz Rzeczpospolitą w ich coroczny rankingu bibliotek, zdobywając tytuł najlepszej w kraju.
4 grudnia 08:26 Pożar kamiennicy w Wałczu - ewakuowano 35 osób Strażacy gaszą pożar kamienicy przy ul. Kilińszczaków. Ewakuowano 35 osób z dwóch klatek budynku. Nikomu nic groźnego się nie stało.
2 grudnia 14:24 Źródło: PAP Koszalińscy radni zgodzili się na dofinansowanie procedury in vitro dla 60 par Radni przyjęli w środę program polityki zdrowotnej zakładający dofinansowanie do procedury in vitro 60 parom z Koszalina w latach 2021-2023. W ciągu trzech lat miasto zamierza wydać na ten cel 300 tys. zł 2 grudnia 11:42 16-letni kołobrzeżanin ranił nożem konkubenta swojej matki W czasie awantury na jednej z kołobrzeskich ulic 45-latek został zraniony w szyję 12 listopada 11:57 Tragiczny pożar w Karlinie. Zginęła jedna osoba To, co miało być tylko zadymieniem kamienicy, okazało się tragicznym w skutkach pożarem. Strażakom wezwanym do zdarzenia w budynku przy ulicy Białogardzkiej, mimo szybkiej reakcji nie udało się uratować starszego mężczyzny 9 listopada 16:48 ZUS w Wałczu wstrzymał bezpośrednią obsługę klientów Z powodów epidemicznych zamknięto salę obsługi w inspektoracie. Wnioski i dokumenty można składać do specjalnej skrzynki 23 października 12:59 Źródło: redakcja Wypadek na przejeździe kolejowym w Koszalinie. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę Mężczyzna wbiegł na tory na przejeździe kolejowym. 14 października 09:45 Spłonął zabytkowy pałac w Wytownie w gminie Ustka Mimo szybkiej akcji strażaków barokowego obiektu nie udało się uratować. Trwa dogaszanie pożaru
Więcej »