Aleksandra Kupczyk

a.kupczyk@radio.koszalin.pl
94 347 09 20/22

O autorze

W Polskim Radiu Koszalin "od zawsze". Informacje, reporterka, ludzkie sprawy, samo życie "tu i teraz", prawo, polityka - to moja codzienność. Na reporterskiej ścieżce między innymi wojna w byłej Jugosławii, wojskowe manewry i ster czołgu na poligonie drawskim. Każdy dzień przynosi coś ciekawego, o czym warto wiedzieć i poinformować.
RozwińZwiń
23 marca 19:33 Ponad 150 osób wyruszyło w pierwszej Ekstremalnej Drodze Krzyżowej w Koszalinie [ZDJĘCIA] Z plecakami, niektórzy z krzyżami lub kijkami w rękach. Sami, z bliskimi, ze znajomymi. Wszyscy idą dla ducha i ciała, ale dla każdego udział w Drodze jest bardzo osobisty 23 marca 07:53 Z wiarą kilometry do przejścia. Dziś w Koszalinie rusza pierwsza Ekstremalna Droga Krzyżowa Wędrówka rozpocznie mszą św. o godz. 18.00 w kościele O. Franciszkanów. Uczestnicy powinni pamiętać m.in. o odblasku, ciepłych napojach, jedzeniu, latarce 22 marca 12:08 Powstają kolejne miejsca pracy dla więźniów W Zakładzie Karnym w Dobrowie, koło Tychowa, wkrótce zostanie otwarta hala produkcyjna. To efekt realizacji rządowego programu „Praca dla więźniów”
19 marca 21:32 Utonęły trzy osoby, pod którymi zarwał się lód na trzech różnych jeziorach w Zachodniopomorskiem Strażacy zakończyli akcję na jeziorze Czapla Mała koło Drawska Pomorskiego. Spod lodu wyciągnęli ciało wędkarza 19 marca 17:56 Ponad 30 hektarów nieużytków spłonęło w Białogardzie Z ogniem walczyło kilka strażackich zastępów. Według strażaków, ktoś celowo podpalił nieużytki 19 marca 12:15 Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny w Cieszeniewie. Strażacy wydobyli jego ciało spod lodu Ofiarą jest 34 letni mieszkaniec wsi. Mężczyzna od wczoraj był poszukiwany 18 marca 09:02 Groźne pożary traw w regionie Paliły się między innymi w Dąbrowie, Biesiekierzu, Kołobrzegu, Wałczu i okolicy. Za wypalanie grozi grzywna do 5 tysięcy złotych 17 marca 18:08 Zarzuty posiadania narkotyków usłyszeli trzej mężczyźni zatrzymani podczas policyjnej akcji w Koszalinie Mieszkańcy powiatu koszalińskiego po przesłuchaniu zostali zwolnieni. Każdemu grozi do 3 lat więzienia 16 marca 20:15 W Koszalinie ruszyła piekarnia Domu Miłosierdzia Bożego [ZDJĘCIA] Pracować w niej będzie grupa mieszkańców Domu. To oni też wyremontowali stary, niszczejący budynek, w którym znajduje się nowe miejsce pracy 16 marca 17:25 Brawurowa akcja policji w Koszalinie Na ulicy Szczecińskiej kryminalni zatrzymali samochód, używając przy tym materiałów hukowych
Więcej »