Aleksandra Kupczyk

a.kupczyk@radio.koszalin.pl
94 347 09 20/22

O autorze

W Polskim Radiu Koszalin „od zawsze”. Informacje, reporterka, ludzkie sprawy, samo życie „tu i teraz”, prawo, polityka - to moja codzienność. Na reporterskiej ścieżce między innymi wojna w byłej Jugosławii, wojskowe manewry i ster czołgu na poligonie drawskim. Każdy dzień przynosi coś ciekawego, o czym warto wiedzieć i poinformować.
RozwińZwiń
2 lipca 13:07 Sąd utrzymał w mocy postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie utonięcia trójki dzieci w Darłówku Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie poinformował, że Sąd Rejonowy w Koszalinie nie uwzględnił zażalenia rodziców zmarłych dzieci 2 lipca 10:32 Źródło: PAP Gminy Rewal i Łeba otrzymają wozy strażackie za wysoką frekwencję w pierwszej turze wyborów prezydenckich To dwie z szesnastu gmin do 20 tysięcy mieszkańców, które otrzymają wozy w ramach profrekwencyjnej akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Bitwy o wozy” 1 lipca 14:38 Źródło: redakcja Koszalińska prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie wczorajszej tragicznej śmierci dwojga dzieci We wtorek po godzinie 20.30 dwoje dzieci zginęło po upadku z dziewiątego piętra wieżowca przy ulicy Władysława IV 30 czerwca 18:48 Źródło: redakcja Nowy wóz dla strażaków ochotników z gminy Rewal za najwyższą frekwencję wyborczą To nagroda w ramach „Bitwy o wozy”, akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Resort sfinansuje zakup wozu w każdym województwie dla gminy do 20 tysięcy mieszkańców z najwyższą frekwencją w niedzielnych wyborach prezydenckich.
30 czerwca 13:01 Policjanci zatrzymali 16-latka podejrzewanego o napady na stacje benzynowe Mężczyzna z zamaskowaną twarzą, przedmiotem przypominającym broń terroryzował pracowników stacji benzynowych w Kołobrzegu i Zieleniewie. Kradł pieniądze, alkohol i papierosy 28 czerwca 23:42 Źródło: redakcja Czesław Hoc: jestem przekonany, że druga tura należeć będzie do prezydenta Andrzeja Dudy Wiceprzewodniczący sejmowej komisji zdrowia z Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z Aleksandrą Kupczyk podkreślił, że spodziewał się, iż ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda otrzyma wysokie poparcie w pierwszej turze wyborów prezydenckich (41,8 procent głosów według sondażu Ipsos) 28 czerwca 21:53 Źródło: redakcja Paweł Szefernaker: zrobimy wszystko, by Andrzej Duda wygrał też w II turze; w najbliższych dniach odwiedzi Pomorze Środkowe Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji oraz koszaliński poseł Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z Aleksandrą Kupczyk na gorąco skomentował wstępne wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich 28 czerwca 10:14 Źródło: redakcja Figura Matki Boskiej Niepokalanej stanęła przy powstającym na Górze Chełmskiej Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznym Figura jest wykonana z marmuru. Ma prawie 2 metry wysokości i waży niemal dwie tony 28 czerwca 09:06 Źródło: redakcja W Słupsku jeden z lokali wyborczych został otwarty po godzinie 7.00 Był problem z otwarciem drzwi - poinformował Tomasz Kowalczyk, przewodniczący Okręgowej Komisji Wyborczej w Słupsku 27 czerwca 18:14 Przy plaży głównej w Mielnie działa już stanowisko ratowników Od 1 lipca ratownicy będą pilnować bezpieczeństwa na kąpieliskach w gminie Mielno, od Gąsek po Łazy. Wcześniej kandydaci przejdą egzamin z kondycji i sprawności
Więcej »